Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

sportovní gymnastika mužů
 27.4.2019
 pořadatel: Kolín
 přihlášky prostřednictvím GISu do 24.4.2019

Seznam přihlášek

Nejmladší žáci (2010 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Srnec Filip 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šindler Alexandr 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
4 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Ježek Vojtěch 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Tatíčková
5 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Javorský Václav 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sixta Radim 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Čepelák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
9 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Dolejš Jakub 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
10 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Podveský Drahoslav 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
11 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
12 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
13 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
14 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Valouch Vít 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
15 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Švec Vojtěch 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
16 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Hrubý Otakar 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
17 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Růžička Tadeáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
18 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
19 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
20 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice C Hruška Matyáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška

Mladší žáci (2009 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Daniel Šik
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šmolík Matěj 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
4 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Havlík Richard 2009 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková
5 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková
6 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Šulc Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
9 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl
10 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
11 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
12 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
13 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Knotner David 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabóová
14 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Mizera Martin 2008 T.J. Sokol Poděbrady Szabóová, Zmeškal
15 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Toman Josef 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
16 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Krátký Marek 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
17 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
18 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šorban Filip 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
19 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
20 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška

Starší žáci (2007 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kusák Jan 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kladno Podpěra
4 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Knop Karel 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
5 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Kubíček Štěpán 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Lukeš Jan 2006 T.J. Sokol Kolín Taftl
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Pecha Radek 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Trešl Matěj 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
9 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
10 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
11 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
12 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
13 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
14 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
15 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Fárka Filip 2005 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
16 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
17 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Hejnal Jan 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
18 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Viter Kuzma 2007 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
19 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Hofbauer Tomáš 2007 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
20 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Janouš Lukáš 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Šteffl
21 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Polák Štěpán 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři