Česká gymnastická federace

Akce

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

15.6.2019 PA

Gatorade Speedrun na Náplavce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

Reklama

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

sportovní gymnastika žen
 13.4.2019
 přihlášky prostřednictvím GISu do 6.4.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

I.kategorie MIMI I (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
2 Náhlíková Johanka 2013 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Bílková Eva 2013 SG Pelhřimov
4 Klubalová Adéla 2013 SG Pelhřimov Švecová Zdena
5 Mikešová Kateřina 2013 SG Pelhřimov Švecová Zdeňka
6 Michalová Nelly Sofie 2013 SG Pelhřimov Švecová Zdeňka
7 Pálková Tereza 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Ondrášková
8 Šťastná Tamara Ada 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Ondrášková
9 Hanáková Anna 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Ondrášková
10 Čiháčková Julie Grace 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Ondrášková
11 Škrabalová Barbora 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Ondrášková
12 Šoková Nela 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Ondrášková
13 Salátová Marie 2013 T.J. Sokol Domažlice Salát, Hříbalová
14 Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
15 Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
16 Kalašová Gabriela 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
17 Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
18 Sedláková Nikola 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
19 Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
20 Táborská Anna Marie 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
21 Haneflová Zuzana 2014 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
22 Hrubá Eliška 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová,Jírová
23 Kolaříková Gabriela 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
24 Regásková Julie 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
25 Růtová Nela 2013 TJ Slovan J.Hradec
26 Ederová Petra 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora
27 Vachtlová Sára 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora
28 Mansfeldová Adéla 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora

II.kategorie Mimi II (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
3 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
4 Horkayová Alexandra 2012 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
5 Humešová Johanka 2012 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
6 Omelnytska Elyzaveta 2012 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
7 Vlastníková Vivienne Sara 2012 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
8 Cenková Antonie 2012 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Ondrášková
9 Peterková Eliška 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto
10 Pondělíčková Ema 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto
11 Růžičková Nela 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto
12 Šponarová Ellen 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto
13 Měkyňová Rozalie 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto
14 Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
15 Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
16 Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
17 Zachystalová Anna 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
18 Zaňková Amálie 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
19 Slámová Barbora 2012 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
20 Ammer Julie 2012 TJ Slovan J.Hradec Látová, Dvořáková A.

III.kategorie VS0 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
2 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
3 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov R.Hochelova
4 Povolná Eva 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
5 Kavačová Sára 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
6 Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
7 Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
8 Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
9 Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
10 Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
11 Mezerová Zuzana 2011 SG Pelhřimov Průcha
12 Točíková Tereza 2011 SG Pelhřimov Průcha
13 Varodi Sofie 2011 SG Pelhřimov Průcha
14 Skoková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodovi
15 Černá Sandra 2012 T.J. Sokol Domažlice Salátová
16 Vaňková Aneta 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
17 Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
18 Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
19 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
20 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
21 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora
22 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora

IV.kategorie VS0 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vencelová Gabriela 2010 KSG Litvínov R.Hochelova
2 Paarová Kateřina 2010 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
3 Pelikánová Sára 2010 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
4 Janešová Eliška 2007 SG Pelhřimov Průcha
5 Pokorná Anežka 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
6 Martínková Sára 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová
7 Fišerová Eva 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová

V.kategorie VS1A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
2 Zavadilová Zdenka 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
3 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
4 Najdekrová Julie 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
5 Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
7 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
8 Al-shammri Zainab 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková, Pánková, Václavíková
9 Meixnerová Stella 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková, Kršková
10 Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková, Pánková, Václavíková
11 Schneiderová Sára 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková, Kršková
12 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková, Kršková
13 Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková, Kršková
14 Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
15 Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
16 Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
17 Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
18 Langová Ema 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
19 Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
20 Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
21 Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
22 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
23 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
24 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
25 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
26 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
27 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
28 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
29 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
30 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
31 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VI.kategrie VS4B Žákyně B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
4 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago
5 Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
6 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
9 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
10 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
11 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
12 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
13 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
14 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
15 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
16 Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
17 Schalková Barbora 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
18 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
19 Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
20 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Hajdin, Vlková
21 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
22 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
23 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
24 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
25 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VII.kategorie VS5B Juniorky B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
6 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
9 Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
10 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VIII.kategorie VS6B Ženy B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
3 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

IX.kategorie VS4C Žákyně C (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
2 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
4 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
6 Fialová Ema 2008 KSG Rosice Hajdin
7 Hájková Veronika 2008 KSG Rosice Hajdin
8 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
9 Švaříčková Ester 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
10 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi
11 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svobodovi
12 Soukupová Kristina 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková,Machková,Konášová
13 Špatenková Tina 2008 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
14 Vaňátková Nela 2009 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
15 Dušánková Emílie 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Krásná
16 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
17 Csernyanszká Veronika 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
18 Štrupová Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto
19 Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
20 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
21 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
22 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
23 Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
24 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
25 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

X.kategorie VS5C Juniorky C (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kovářová Viktorie 2005 GK Vítkovice Kaczorová
2 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
3 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 Štrosová Veronika 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svobodovi
7 Pechová Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svoboda
8 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
9 Kratochvílová Aneta 2007 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
10 Vycpálková Dorotka 2007 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
11 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
12 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
13 Neklová Anna 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
14 Řehořová Audrey 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
15 Zemanová Lucie 2005 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
16 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři