Česká gymnastická federace

Akce

23.5.2019 - 25.5.2019 AE

AER Mistrovství Evropy

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

15.6.2019 PA

Gatorade Speedrun na Náplavce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

Reklama

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

sportovní gymnastika žen
 18.5.2019
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS2 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová
3 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
4 Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
5 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová
9 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
11 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
12 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
13 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
14 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
15 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
16 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
17 Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Fialová/Štefánková
18 Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
19 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
20 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
21 Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková
22 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
23 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
24 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
25 Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
26 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
27 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
28 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
29 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
30 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
31 Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
32 Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
33 Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
34 Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
35 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
36 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
37 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
38 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
39 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
40 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
41 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
42 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
43 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
44 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
45 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
46 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
47 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
48 Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
49 Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Veronika Lukášová
50 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová
51 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
52 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS3 A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Hrabánková Marie 2007 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
5 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
6 Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová
7 Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová
8 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
9 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
10 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
11 Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Fialová/Štefánková
12 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Vlková
13 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
14 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
15 Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
16 Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
17 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
18 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
19 Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
20 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
21 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
22 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
23 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
24 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
25 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
26 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
27 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
28 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová

VS4 A - kadetky (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Friedlová Kateřina 2007 GK Šumperk Urbanová
3 Bucková Kristýna 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
4 Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček
5 Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
6 Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
7 Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Fialová/Štefánková
8 Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Fialová/Štefánková
9 Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Fialová/Štefánková
10 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
11 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
12 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
13 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
14 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
15 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
16 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
17 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
18 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
19 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
20 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
21 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
22 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
23 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
24 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
25 Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
26 Minaříková Ema 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
27 Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
28 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
29 Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová
30 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

juniorky a ženy (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Peterková Klára 2006 GK Šumperk Urbanová, Musil
2 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
3 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
4 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
5 Riantová Natálie 2003 SK Hradčany Fialová/Štefánková
6 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková
7 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
8 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
9 Holcová Magdaléna 2001 TJ Prostějov Lukášová
10 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
11 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
12 Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři