Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 SPL

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

22.10.2019 - 27.10.2019 AG

Evropský závod věkových skupin (EAGC)

25.10.2019 - 28.10.2019 TG

TG Školení rozhodčích I., II. a III. třídy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGM

SGM Grand-Prix J. Matuchy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGZ

SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

26.10.2019 - 27.10.2019 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

28.10.2019 - 3.11.2019 AG

Mistrovství Evropy v akrobatické gymnastice

1.11.2019 - 3.11.2019 AE

Egyptian Pharos Cup

1.11.2019 - 3.11.2019 SGZ

SGŽ Praktický seminář pro trenéry

2.11.2019 SGM, SGZ

SG Chebská bradla

2.11.2019 SGZ

SGŽ POHÁR STUDENTSTVA

2.11.2019 - 3.11.2019 SGM

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

2.11.2019 TG

TG Plzeňský pohár

2.11.2019 TR

Alpen Cup

2.11.2019 TG

TG International Austrian TeamGym Cup

3.11.2019 SGZ

Přebor města Ostravy

7.11.2019 SGM

SGM Přebor Středočeského kraje VS 2019

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

9.11.2019 TG

TG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria

9.11.2019 SGZ

SGŽ Jindřichohradecká liga

9.11.2019 SGZ

SGŽ Memoriál V. Medové

9.11.2019 TR

TRA 5. Pohárový závod

9.11.2019 SPL

ŠPL Memoriál L. Váchy

9.11.2019 SGM

Přebor Zlínského kraje

9.11.2019 SGZ

Ještědský pohár

9.11.2019 SGZ

SGŽ Nominační závod na OHC

9.11.2019 AG

Mistrovství České Republiky AG 2019

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

Reklama

SGŽ O pohár Českých Budějovic

sportovní gymnastika žen
 11.5.2019
 pořadatel: České Budějovice
 adresa: Gymcentrum, Pražská 19, České Budějovice https://mapy.cz/s/1d6fP
 přihlášky prostřednictvím GISu do 7.5.2019
 elektronické výsledky
dvojboj kladina - prostná, ženy

Seznam přihlášek

VS0 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
2 Kornatovská Lada 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
3 Mertlová Sofie 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
4 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
5 Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Zourová
6 Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová
7 Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová
8 Dreier Nicole 2012 SK Hradčany Lipšanová Tereza
9 Hřebačková Šárka 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
10 Černá Sandra 2012 T.J. Sokol Domažlice Salátová
11 Vaňková Aneta 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
12 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
13 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
14 Bendová Julie 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
15 Exnerová Olivie 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
16 Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
17 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora
18 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Sikora Rudolf
19 Steinbauerová Kateřina 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
20 Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
21 Davidová Ema 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
22 Mášlová Elen 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
23 Gubaniová Lucie 2012 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová
24 Hermanová Michaela 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
25 Jakšová Šarlota 2012 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
26 Klasová Anastázie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
27 Kotrlíková Lucie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková

VS0 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fišerová Eva 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová
2 Havlínová Františka 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
3 Řezaninová Eliška 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
4 Kollarová Aneta 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
5 Přibylová Aneta 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
6 Švamberová Barbora 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
7 Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
8 Čtvrtníková Eliška 2010 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová
9 Kohoutová Ester 2010 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová
10 Šťastná Terezie 2009 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová
11 Zdeňková Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
2 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
3 Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Farková Lucie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
5 Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
6 Ježková Tereza 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
7 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
8 Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
9 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
10 Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová,Janoušková
11 Langová Ema 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
12 Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
13 Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
14 Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová,Janoušková
15 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
16 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
17 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
18 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
19 Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
20 Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
21 Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
22 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
23 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
24 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS1 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
2 Mikulecká Kateřina 2009 SK Hradčany Lipšanová Tereza
3 Martínková Sára 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová
4 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
5 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
6 Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
7 Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
8 Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
9 Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
10 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
11 Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
12 Ondrášková Štěpánka 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
13 Vondrášková Lenka 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
14 Hadová Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
15 Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
16 Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
17 Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

VS2 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
3 Nováková Veronika 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Štěpková Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
5 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
6 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová Tereza
7 Kúgelová Nela 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Gibfriedová
8 Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Gibfriedová
9 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková

VS3 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrdličková Barbora 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
2 Tománková Kateřina 2010 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
3 Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
4 Tomaštíková Andrea 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
5 Fišerová Johana 2009 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
6 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
7 Prokopová Tereza 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
8 Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
9 Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
10 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS4 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hošková Hana 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
2 Plasová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
3 Špindlerová Nela 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
4 Vávrová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
5 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
6 Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
7 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
8 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
9 Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
10 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
11 Liepoldová Lucie 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
12 Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
15 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
16 Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
17 Ollé Ester 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
18 Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

VS5 C + VS6 C (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
2 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
3 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
4 Řeháčková Anja 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
5 Hojdekrová Tereza 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
6 Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
7 Šimečková Tereza 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
8 Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS4 B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
2 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago
3 Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
4 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago
5 Švehlová Rozárie 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
6 White Hannah 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
7 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
8 Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
9 Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
10 Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
11 Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
12 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
13 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
14 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
15 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
16 Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
17 Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
18 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
19 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS5 B + VS6 B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
2 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
5 Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
6 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
7 Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
8 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
9 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
10 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři