Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Jarní pohár Plzeň

sportovní gymnastika žen
 6.4.2019
 pořadatel: Plzeň
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 24.3.2019

Seznam přihlášek

předškolačky (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Svobodová, Mládková
2 Staševská Klaudie 2013 KSG Most Čejková, Kopecká, Pokuta
3 Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
4 Petřinová Emma 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
5 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová Tereza
6 Salátová Marie 2013 T.J. Sokol Domažlice Salát, Hříbalová
7 Chlebanová Eliška 2013 T.J. Sokol Domažlice Salát, Hříbalová
8 Bénová Nela 2013 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
9 Loudová Viktorie 2013 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
10 Stuchlíková Anabel 2013 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková

nejmladší žákyně (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klímová Vanessa 2012 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
2 Dancová Nicol Vivien 2012 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
3 Cipryanová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová
4 Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová
5 Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová
6 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
7 Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
8 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká
9 Rovná Dominika 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
10 Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Nekutová Sára 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Tomšů Hana 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Špírková Irena 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
15 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
16 Dreier Nicole 2012 SK Hradčany Lipšanová Tereza
17 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
18 Lysá Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová Tereza
19 Jelínková Lucie 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
20 Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie
21 Černá Sandra 2012 T.J. Sokol Domažlice Salátová
22 Jandová Daniela 2012 T.J. Sokol Domažlice Salát, Hříbalová
23 Vaňková Aneta 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
24 Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
25 Brožková Karolína 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
26 Zelenková Tereza 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
27 Schneiderová Sára 2012 T.J. Sokol Plzeň 1
28 Ujházy Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1
29 Straková Markéta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1
30 Benešovská Rozálie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
31 Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
32 Melíšková Śtěpánka 2012 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
33 Švestková Veronika 2012 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
34 Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
35 Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
36 Ptáčková Adéla 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
37 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
38 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

mladší žákyně (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Beková Magdalena 2009 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
2 Darmonuk Alina 2010 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
3 Denková Vanesa 2009 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
4 Kováříková Kateřina 2009 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
5 Šotová Karolína 2010 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
6 Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová
7 Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová
8 Hrdličková Barbora 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
9 Tománková Kateřina 2010 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
10 Dubová Ester 2010 GYMPRA Morysková A.
11 Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
12 Fialová Jana 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
13 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
15 Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
16 Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
17 Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
18 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
19 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
20 Mikulecká Kateřina 2009 SK Hradčany Lipšanová Tereza
21 Zagorskaya Alena 2010 SK Hradčany Tereza Lipšanová
22 Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová Lucie
23 Janečková Julie 2009 SK Hradčany Rogozová Lucie
24 Fišerová Eva 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová
25 Martínková Sára 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová
26 Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
27 Versta Kateřina 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
28 Veverková Madlen 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
29 Wanková Adéla 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Zvěřinová, Hirmerová
30 Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
31 Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
32 Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
33 Prokopová Tereza 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
34 Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová

VS4 C (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Beková Alžběta 2007 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
2 Heřmanová Agáta 2008 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
3 Sýkorová Martina 2008 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
4 Šotová Natálie 2007 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
5 Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice Kudličková
6 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
7 Hošková Hana 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
8 Mandová Sabina 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
9 Plasová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
10 Špindlerová Nela 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
11 Vávrová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
12 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková
13 Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
14 Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
15 Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
16 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
17 Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
18 Bedford Eva 2007 SK Hradčany Rogozová Lucie
19 Lukavská Sally 2007 SK Hradčany Rogozová Lucie
20 Kindlová Valerie 2008 SK Hradčany Rogozová Lucie
21 Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
22 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
23 Jíchová Julie 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
24 Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
25 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
26 Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
27 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
28 Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb Jana Ferlingová
29 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferlingová
30 Buchnerová Ester 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
31 Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
32 Liepoldová Lucie 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová

VS5 C (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková
2 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
3 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
4 Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Morysková
5 Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková
6 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
7 Basáková Ela 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
8 Průchová Martina 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Zvěřinová
9 Zahálková Erika 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
10 Borysenková Izabela 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
11 Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
12 Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová

VS6 C (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Balounová Julie 2003 T.J. Sokol Plzeň 1 Kašparová
2 Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
3 Gregorová Carmen 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
4 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling

VS1 A (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nekvasilová Jůlie 2012 GYMPRA Morysková A.
2 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
3 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
4 Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Salátová
5 Langová Ema 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
6 Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
7 Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
8 Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
9 Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová

VS2 A (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková, Konečný
2 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková, Konečný
3 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
4 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
5 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová Tereza
6 Kúgelová Nela 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Duffková
7 Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Duffková
8 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
9 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová

VS4 B (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
3 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková
4 Urbanová Josefína 2009 GYMPRA Morysková, Konečný
5 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
6 Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
9 Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
10 Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
11 Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
12 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
13 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
14 Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
15 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová Vladimíra
16 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
17 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
18 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
19 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
20 Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
21 Pečenková Martina 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
22 Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
23 Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
24 Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
25 Ryšavá Viktorie 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová

VS5 B (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
3 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
4 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
5 Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
6 Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná

VS6 B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Balcarová Eliška 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová,Zvěřinová
2 Kovaříková Eliška 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
3 Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři