Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

22.10.2019 - 27.10.2019 AG

Evropský závod věkových skupin (EAGC)

25.10.2019 - 28.10.2019 TG

TG Školení rozhodčích I., II. a III. třídy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGM

SGM Grand-Prix J. Matuchy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGZ

SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

26.10.2019 - 27.10.2019 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

28.10.2019 - 3.11.2019 AG

Mistrovství Evropy v akrobatické gymnastice

1.11.2019 - 3.11.2019 AE

Egyptian Pharos Cup

1.11.2019 - 3.11.2019 SGZ

SGŽ Praktický seminář pro trenéry

2.11.2019 SGM, SGZ

SG Chebská bradla

2.11.2019 SGZ

SGŽ POHÁR STUDENTSTVA

2.11.2019 - 3.11.2019 SGM

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

2.11.2019 TG

TG Plzeňský pohár

2.11.2019 TR

Alpen Cup

2.11.2019 TG

TG International Austrian TeamGym Cup

3.11.2019 SGZ

Přebor města Ostravy

7.11.2019 SGM

SGM Přebor Středočeského kraje VS 2019

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

9.11.2019 TG

TG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria

9.11.2019 SGZ

SGŽ Jindřichohradecká liga

9.11.2019 SGZ

SGŽ Memoriál V. Medové

9.11.2019 TR

TRA 5. Pohárový závod

9.11.2019 SPL

ŠPL Memoriál L. Váchy

9.11.2019 SGM

Přebor Zlínského kraje

9.11.2019 SGZ

Ještědský pohár

9.11.2019 SGZ

SGŽ Nominační závod na OHC

9.11.2019 AG

Mistrovství České Republiky AG 2019

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

Reklama

Jarní pohár Plzeň

sportovní gymnastika mužů
 7.4.2019
 pořadatel: Plzeň
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 24.3.2019

Seznam přihlášek

nábor (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kliment Petr 2013 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
2 Kliment Vojtěch 2012 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
3 Šantora Petr 2011 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
4 Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kol.trenérů
5 Šelmát Daniel 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková

nejmladší žáci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
2 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
3 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
4 Hájek Matouš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec
5 Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková

mladší žáci (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
2 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
3 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

starší žáci (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
2 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

dorostenci mladší (2004 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
2 Jandák Adam 2003 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Šverdík
3 Vajc Václav 2004 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

dorostenci starší (2002 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí František Vaněček

muži (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři