Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Jarní pohár Plzeň

sportovní gymnastika mužů
 7.4.2019
 pořadatel: Plzeň
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 24.3.2019

Seznam přihlášek

nábor (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kliment Petr 2013 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
2 Kliment Vojtěch 2012 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
3 Šantora Petr 2011 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
4 Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kol.trenérů
5 Šelmát Daniel 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková

nejmladší žáci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
2 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
3 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
4 Hájek Matouš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec
5 Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková

mladší žáci (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
2 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
3 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

starší žáci (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
2 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

dorostenci mladší (2004 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
2 Jandák Adam 2003 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Šverdík
3 Vajc Václav 2004 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

dorostenci starší (2002 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí František Vaněček

muži (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři