Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF

sportovní gymnastika žen
 11.5.2019
 pořadatel: Brno
 adresa: Kounicova 686/22, Brno, 60200
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.5.2019
 elektronické výsledky
Pozor upravený časový plán, závod začíná již v 9h. Prosím o hudební doprovod do e-mailu blaskova.veronika@seznam.cz

Seznam přihlášek

VS2A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů
2 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
5 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
6 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
7 Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
8 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
9 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
10 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
11 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
12 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
13 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová
14 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
15 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
16 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
17 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková A, Konečný
18 Homolová Amélie 2010 GYMPRA Soudková
19 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A, Konečný
20 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
21 Gýnová Adriana 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
22 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
23 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
24 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
25 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
26 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
27 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
28 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
29 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
30 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
31 Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
32 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
33 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
34 Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
35 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
36 Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
37 Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
38 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
39 Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková
40 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
41 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
42 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
43 Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
44 Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
45 Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
46 Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
47 Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
48 Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
49 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
50 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
51 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
52 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
53 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
54 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
55 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
56 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
57 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
58 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
59 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
60 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
61 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
62 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
63 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
64 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
65 Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
66 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
67 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
68 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
69 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
70 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Morysková
71 Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Veronika Lukášová
72 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová
73 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
74 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová
75 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
76 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS3A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
2 Škardová Magdaléna 2007 Gymnastika Říčany Jechová
3 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
4 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková A, Konečný
5 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Skup.treneru
6 Matiunina Varvara 2008 KSG Litvínov Skup.treneru
7 Racíková Michaela 2008 KSG Litvínov Skup.treneru
8 Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov Skup.treneru
9 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
10 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
11 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Vlková
12 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
13 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
14 Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
15 Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
16 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
17 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
18 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
19 Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
20 Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová
21 Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová
22 Nosková Kateřina 2007 T.J. Sokol Kampa Novotná, Vytisková
23 Ježková Kateřina 2009 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
24 Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
25 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
26 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
27 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
28 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
29 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
30 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
31 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
32 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová

VA4A (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucková Kristýna 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
2 Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček
3 Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
4 Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
5 Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Skup.treneru
6 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Skup.treneru
7 Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov Skup.treneru
8 Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
9 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
10 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
11 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
12 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
13 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
14 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
15 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
16 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
17 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
18 Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová
19 Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová
20 Riško Alina 2007 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
21 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
22 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
23 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
24 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
25 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
26 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
27 Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
28 Minaříková Ema 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
29 Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
30 Artamonova Sofya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
31 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
32 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
33 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
34 Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová
35 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS 5A - nominační závod MSJ & EYOF (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Peterková Klára 2006 GK Šumperk Urbanová, Musil
2 Coufalová Magdaléna 2004 Gymnastika Liberec Slezáček
3 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
5 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
7 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná
8 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
9 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Zlín Bezručko,Kalašová
10 Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři