Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

sportovní gymnastika žen
 9.6.2019
 adresa: Kounicova 686/22, Brno, 60200
 přihlášky prostřednictvím GISu do 30.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jahůdková Nela 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
2 Kavačová Sára 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
3 Najdekrová Julie 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
4 Paarová Kateřina 2010 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
5 Pelikánová Sára 2010 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
6 Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
7 Chlubná Julie 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
8 Jelínková Lucie 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
9 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
10 Lochmanová Blanka 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
11 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
12 Sabová Kamila 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
13 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol.
14 Al-shammri Zainab 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
15 Brýdlová Eliška 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
16 Dosedělová Jolana 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
17 Havlíčková Natálie 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
18 Hrazdilová Tereza 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
19 Malá Nicole 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
20 Meixnerová Stella 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
21 Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
22 Schneiderová Sára 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
23 Sobolová Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
24 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
25 Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
26 Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
27 Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
28 Pokorná Anežka 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
29 Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
30 Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
31 Sobotková Denisa 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
32 Zemanová Nina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
33 Karešová Johana 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová, Schlosserová
34 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
35 Kocmánková Adéla 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
36 Koníčková Sára 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
37 Mezerová Eva 2011 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
38 Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
39 Čejková Kristýna 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
40 Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
41 Smíšovská Tereza 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
42 Sobolová Laura 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
43 Šedrlová Lenka 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

VS2 A (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
4 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
5 Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
6 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
7 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
9 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
10 Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
11 Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
12 Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
13 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
14 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková

VS0 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Geryková Vendula 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
2 Götzová Lucie 2010 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
3 Grůzová Andrea 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
4 Hubáčková Laura 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
5 Huláková Eva 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
6 Jakimeczková Gabriela 2011 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
7 Kostková Michaela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
8 Povolná Eva 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
9 Tučková Lucie 2010 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
10 Zdráhalová Hana 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
11 Hradilová Elen 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
12 Králová Sofie 2012 T.J. Sokol Brno I
13 Dvořáková Alžběta 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
14 Kašparová Nikola 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
15 Vaculíková Kristýna 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
16 Novotná Kateřina 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová, Schlosserová
17 Janáková Lily 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
18 Varmužová Aneta 2011 T.J. Sokol Brno I Schlosserová
19 Májková Michaela 2011 T.J. Sokol Brno I Schlosserová
20 Schmidtová Klára 2012 T.J. Sokol Brno I Schlosserová
21 Šlezingerová Sofie 2011 T.J. Sokol Brno I Schlosserová
22 Čubová Barbora 2011 T.J. Sokol Brno I Kršková, Schlosserová
23 Čechalová Ludmila 2011 T.J. Sokol Brno I Kršková, Schlosserová
24 Macíková Karolína 2012 T.J. Sokol Brno I Kršková, Schlosserová
25 Čápová Anna 2012 T.J. Sokol Brno I
26 Malá Julie 2012 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
27 Minařík Jasmína 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
28 Půžová Kristýna 2012 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
29 Šubová Lucie 2012 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
30 Cichyová Alena 2011 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
31 Kotásková Nathalie 2011 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
32 Hermanová Elisa 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
33 Konradová Amálie 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová, Stadlerová
34 Sobolová Natálie 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

VS3 A,B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
2 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková

VS3C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Majerová Eva 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Chmelíčková Nela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

VS4B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
3 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
4 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
5 Čechovská Emma Augustina 2009 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
6 Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
7 Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.

VS4C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chlubná Hana 2007 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Švaříčková Ester 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Čejková Sára 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
4 Štrosová Kateřina 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

VS5B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Štrosová Veronika 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková
6 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Viceníková Karin 2005 T.J. Sokol Brno I Procházková, Hajdin

VS5C (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrbáčková Eliška 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.

VS6B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Černá Marie 2000 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
4 Peigerová Klára 2003 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

VS6C (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáčková Jana 1997 T.J. Sokol Brno I
2 Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I kolektiv

VS0B (2010 a starší)

VS1B (2010 a starší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři