Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ O Zlatý štít VOKD

sportovní gymnastika žen
 23.2.2019
 pořadatel: Ostrava
 adresa: 29. DUBNA 33, OSTRAVA – VÝŠKOVICE
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.2.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Začínající žákyně – ročník 2011 - 2012 (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová
2 Křesinová Kristýna 2011 GK Šumperk Kubíčková
3 Langerová Eliška 2011 GK Šumperk Kubíčková
4 Svobodová Ivana 2012 GK Šumperk Kubíčková
5 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
6 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
7 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
8 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
9 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
10 Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Mamčařová
11 Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
12 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
13 Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
14 Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
15 Malíková Klára 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
16 Žáčková Ema 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
17 Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
18 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
19 Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová
20 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
21 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
22 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
23 Ševčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
24 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
25 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
26 Elšíková Aneta 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
27 Jarošová Leona 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
28 Liškutínová Nelly 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
29 Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
30 Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
31 Pešatová Olivie 2011 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
32 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková
33 Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

Mladší žákyně – ročníky 2009 – 2010 (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
2 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Navrátilová Valérie 2009 GK Šumperk Urbanová
5 Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
6 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
7 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
8 Medvědová Vendula 2009 KSG SK Přerov Cigánková
9 Holubová Nikola 2010 SGD Špičková-Opava Špičkova, Sobotiková
10 Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava Špičková,Plackova
11 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A.
12 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
14 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
15 Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
16 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
17 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
18 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
19 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
20 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
21 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
22 Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
23 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
24 Bell Madelaine 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová + kolektiv
25 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
26 Čajánková Liliana 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
27 Kahánková Bára 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
28 Rosová Vanesa 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
29 Valášková Sofie 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
30 Votýpková Ema 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
31 Vu Natálie 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
32 Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
33 Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

Starší žákyně – ročníky 2006– 2008 (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Diňová Amélie Anděla 2008 GK Šumperk Urbanová
2 Diňová Berenika 2006 GK Šumperk Urbanová
3 Friedlová Kateřina 2007 GK Šumperk Urbanová
4 Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová
5 Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová
6 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
7 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
8 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
9 Nelešovská Tereza 2007 SGD Špičková-Opava Spicková
10 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
11 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
12 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
13 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
14 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
15 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
16 Řehořová Audrey 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
17 Klímková Mariana 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
18 Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
19 Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
20 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
21 Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová
22 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová
23 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
24 Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.

Starší žákyně B – ročníky 2006 – 2008 (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bruštíková Amelie Anna 2007 GK Šumperk Urbanová
2 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
6 Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
7 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
8 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
9 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
10 Prokopová Tereza 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A.
11 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
12 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
13 Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
14 Csernyanszká Veronika 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
15 Janková Klára 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
16 Neklová Anna 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
17 Štrupová Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto
18 Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
19 Rubešová Valerie 2006 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
20 Zemanová Jolana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
21 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
22 Pindurová Kristýna 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
23 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
24 Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
25 Dobiášová Terezie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová + kolektiv
26 Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
27 Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
28 Pěchová Lucie 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
29 Talpová Aneta 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
30 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
31 Kahánková Lucie 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
32 Kubínová Šárka 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
33 Skálová Alexandra 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
34 Veselá Julie 2007 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
35 Šáchová Barbora 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

Juniorky a Ženy C – ročníky 2006 a starší (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
2 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kovářová Viktorie 2005 GK Vítkovice Kaczorová
4 Binarová Julie 2005 SGD Špičková-Opava Špičková
5 Koschatzká Lucie 2004 SGD Špičková-Opava Špičková
6 Šenková Nikola 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
7 Zemanová Lucie 2005 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
8 Beránková Kristýna 1998 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
9 Novotná Nela 2005 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
10 Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kalmusová
11 Šustalová Natálie 2004 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
12 Vítková Zuzana 2003 TJ Prostějov Lukášová
13 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 Prusenovská Elisabeth 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
15 Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
16 Dede Karin 2001 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana
17 Kubánková Kateřina 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
18 Šáchová Zuzana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

Juniorky – ročníky 2004 – 2006 (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Peterková Klára 2006 GK Šumperk Musil, Urbanová
2 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
3 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
4 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
5 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
6 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
7 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Kalašová, Bezručko
8 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
9 Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil

Ženy- ročníky 2003 a starší (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
2 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
3 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
4 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
5 Holcová Magdaléna 2001 TJ Prostějov Lukášová
6 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
7 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
8 Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři