Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

Reklama

TRA 3. Pohárový závod

skoky na trampolíně
 1.6.2019
 pořadatel: Praha - Žižkov
 adresa: TJ Sokol Žižkov I, Nový sál, Koněvova 19, Praha 3
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.5.2019

oddíly TRA

Seznam přihlášek

Ženy jednotlivkyně (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Suráková Lucie 1998 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
5 Vachníková Šárka 2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka

Muži jednotlivci (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
4 Riedl Ladislav 1999 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
5 Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman

Synchronní dvojice dospělých (2006 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Korbelová Šárka/Milerová Klára Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Korbelová Šárka/Milerová Klára Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Krainová Vendula/Suráková Lucie Krainová Vendula 2003 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
4 Krainová Vendula/Suráková Lucie Suráková Lucie 1998 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
5 Pilpach David/Sült Adam Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
6 Pilpach David/Sült Adam Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek

Juniorky jednotlivkyně (2006 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermanová Adéla 2003 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Puhlovská Anna 2005 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
3 Vodehnalová Anna 2002 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
4 Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Huslarová Natalie 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Šimáčková Adéla 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
8 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
9 Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
10 Křivancová Agáta 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
11 Pencová Tereza 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Glaser
12 Pretlová Adéla 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
13 Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
14 Huňová Denisa 2005 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
15 Krainová Vendula 2003 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
16 Richterová Julie 2005 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
17 Dvořáková Nikola 2005 T.J. Sokol Žižkov I Topič
18 Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
19 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
20 Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
21 Urbanová Anezka 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
22 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
23 Vavřinová Natálie 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
24 Jánošíková Eva 2002 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
25 Kočí Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
26 Kupková Anna 2003 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková

Junioři jednotlivci (2006 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulveit Tobiáš 2006 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
7 Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Kubáček Oliver 2006 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
9 Obadálek Jakub 2003 T.J. Sokol Olomouc Veličková
10 Šalman Ondřej 2005 T.J. Sokol Olomouc Veličková
11 Brodský Jonáš 2004 T.J. Sokol Žižkov I Topič
12 Grechyshkin Oleksandr 2005 T.J. Sokol Žižkov I Jan Topič
13 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
14 Enšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Petra
15 Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
16 Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
17 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
18 Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová

Synchronní dvojice juniorů (2011 - 2002)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Enšpigl Jan/Křenek Filip Enšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Petra
2 Enšpigl Jan/Křenek Filip Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
3 Hermanová Adéla/Puhlovská Anna Hermanová Adéla 2003 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
4 Hermanová Adéla/Puhlovská Anna Puhlovská Anna 2005 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
5 Hrudová Aneta/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Hrudová Aneta/Tyllerová Anna Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
7 Huňová Denisa/Richterová Julie Huňová Denisa 2005 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
8 Huňová Denisa/Richterová Julie Richterová Julie 2005 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
9 Huslarová Natalie/Mahovská Kateřina Huslarová Natalie 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
10 Huslarová Natalie/Mahovská Kateřina Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
11 Juříčková Andrea/Rottrová Diana Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
12 Juříčková Andrea/Rottrová Diana Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
13 Juříčková Michaela/Švábíková Apolena Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
14 Juříčková Michaela/Švábíková Apolena Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
15 Kolář Daniel/Povýšil Radek Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
16 Kolář Daniel/Povýšil Radek Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
17 Kubík Lukáš/Křivanec Max Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
18 Kubík Lukáš/Křivanec Max Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
19 Mráz Matouš/Vodička Jakub Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
20 Mráz Matouš/Vodička Jakub Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
21 Nosek Martin/Patrman Filip Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
22 Nosek Martin/Patrman Filip Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
23 Novák Matyáš/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
24 Novák Matyáš/Červinka Oliver Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
25 Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie Urbanová Anezka 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
26 Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie Vavřinová Natálie 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Žákyně jednotlivkyně (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Divoká Denisa 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Malečková Julie 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Matoušová Adriana 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Zachovalová Adéla 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
8 Antlová Barbora 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
9 Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
10 Cápalová Karolína 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
11 Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
12 Krčálová Michaela 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
13 Krejčová Eliška 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
14 Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
15 Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
16 Dostálová Nela 2007 T.J. Sokol Žižkov I Kotrba
17 Matoušková Sára 2008 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
18 Mráčková Karolína 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
19 Dohnálková Katrin 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
20 Dohnálková Viktorie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
21 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
22 Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
23 Marková Julie 2007 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
24 Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
25 Karásková Šárka 2007 Trampolíny Liberec Novotná Anežka
26 Palirova Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
27 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
28 Hartlová Silvie 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
29 Nalezinková Valérie Anna 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
30 Neměčková Johana 2007 Trampolíny Litoměřice Michalkovi

Žáci jednotlivci (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Kozych Mark 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Matvei Petrov
4 Matviak Jakub 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
5 Křenek Adam 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
6 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
7 Kosek Jiří 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
8 Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
9 Jirkovský František 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
10 Šalanda Radovan 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
11 Smejkal Matěj 2008 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
12 Ustrnul Jan 2008 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
13 Valenta Tomáš 2009 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři