Česká gymnastická federace

Akce

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS - Čechy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

Reklama

TRA Český závod věkových skupin

skoky na trampolíně
 8.6.2019
 pořadatel: Dvůr Králové n. L.
 adresa: Hala při ZŠ Strž, Elišky Krásnohorské 2919, Dvůr Králové n. L.
 přihlášky prostřednictvím GISu do 30.5.2019

oddíly TRA, ODM

Seznam přihlášek

Dívky jednotlivkyně 9-10 let (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Schejbalová Bára 2009 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Matoušová Adriana 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Žirovnicka Nela 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
6 Churá Nicol 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
7 Houšková Lola 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
8 Nalezinková Valérie Anna 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
9 Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
10 Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
11 Franková Nikola 2009 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
12 Kylíšková Tereza 2010 Trampolíny Litoměřice

Dívky jednotlivkyně 11-12 let (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermanová Linda 2008 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Divoká Denisa 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Zachovalová Adéla 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Malečková Julie 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Antlová Barbora 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
8 Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
9 Krčálová Michaela 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
10 Krejčová Eliška 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
11 Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
12 Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
13 Bundilová Elen 2007 T.J. Sokol Olomouc Rašťák/Suráková
14 Malcová Zuzana 2007 T.J. Sokol Olomouc Rašťák/Suráková
15 Vondráčková Sophia 2008 T.J. Sokol Olomouc Rašťák/Suráková
16 Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Žižkov I Řehořová
17 Dostálová Nela 2007 T.J. Sokol Žižkov I Kotrba
18 Jechová Linda 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
19 Matoušková Sára 2008 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
20 Mráčková Karolína 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
21 Zahrádková Amélie 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
22 Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
23 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
24 Karásková Šárka 2007 Trampolíny Liberec Novotná Anežka
25 Pavlů Barbora 2008 Trampolíny Liberec Novotná Anežka
26 Palirova Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
27 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
28 Marková Julie 2007 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
29 Šípková Lucie 2007 Trampolíny Liberec Novotná Anežka
30 Janoušková Karolína 2008 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
31 Neměčková Johana 2007 Trampolíny Litoměřice Michalkovi

Dívky jednotlivkyně 13-14 let (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jonová Karolína 2005 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek
2 Puhlovská Anna 2005 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
3 Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
4 Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Šimáčková Adéla 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Huňová Denisa 2005 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
7 Lamačová Karolína 2006 T.J. Sokol Olomouc Dostál
8 Pešková Zuzana 2006 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
9 Richterová Julie 2005 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
10 Stehlíčková Karolína 2005 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
11 Šťastmá Karolína 2005 T.J. Sokol Olomouc Dostál
12 Vychodilová Anežka 2006 T.J. Sokol Olomouc Rašťák/Suráková
13 Dvořáková Nikola 2005 T.J. Sokol Žižkov I Topič
14 Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
15 Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
16 Řeháčková Anja 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
17 Stasová Anna 2006 Trampolíny Liberec Patrman
18 Hanzlíková Eliška 2006 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
19 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
20 Kočí Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková

Dívky jednotlivkyně 15-16 let (2004 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermanová Adéla 2003 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Svobodová Anna 2004 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
3 Huslarová Natalie 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Pretlová Adéla 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
7 Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Urbanová Anezka 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
9 Vavřinová Natálie 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
10 Kupková Anna 2003 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková

Dívky jednotlivkyně 17-21 let (2002 - 1998)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Trníková Andrea 2002 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek
2 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
4 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Marethová Štěpána 2002 T.J. Sokol Žižkov I Topič
6 Vachníková Šárka 2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
7 Jánošíková Eva 2002 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
8 Bendová Michaela 2001 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman

Chlapci jednotlivci 9-10 let (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulveit Šimon 2010 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L.
2 Hrdlička Jiří 2009 T.J. Sokol Olomouc Veličková
3 Křenek Adam 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
4 Valenta Tomáš 2009 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
5 Vobořil Johan 2010 Trampolíny Litoměřice

Chlapci jednotlivci 11-12 let (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubíček Jiří 2008 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek
2 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Volf Matyáš 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
4 Resler Jan 2008 T.J. Sokol Pardubice I
5 Černý Štěpán 2008 T.J. Sokol Pardubice I
6 Boyko Jaroslav 2008 T.J. Sokol Přerov
7 Šišma Matěj 2007 T.J. Sokol Přerov
8 Matviak Jakub 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
9 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
10 Jonáš Filip 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
11 Kosek Jiří 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
12 Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
13 Šimon David 2007 Trampolíny Liberec Novotná Anežka
14 Jirkovský František 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
15 Bulík Ondra 2008 Trampolíny Litoměřice Michalková Blanka
16 Smejkal Matěj 2008 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
17 Ustrnul Jan 2008 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková

Chlapci jednotlivci 13-14 let (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulveit Tobiáš 2006 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Bilina Josef 2006 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek
3 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
4 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
7 Kubáček Oliver 2006 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
8 Laštovka Kristián 2005 T.J. Sokol Žižkov I Topič
9 Grechyshkin Oleksandr 2005 T.J. Sokol Žižkov I Topič
10 Novák Matěj 2005 T.J. Sokol Žižkov I Topič
11 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
12 Petržilka Jakub 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
13 Zvalený Filip 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková

Chlapci jednotlivci 15-16 let (2004 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
2 Lípa Matěj 2003 T.J. Sokol Žižkov I Topič
3 Brodský Jonáš 2004 T.J. Sokol Žižkov I Topič
4 Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
5 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Chlapci jednotlivci 17-21 let (2002 - 1998)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
2 Rašťák Aleš 2001 T.J. Sokol Olomouc Mišáková

Dívky synchronní dvojice 9-10 let (2010 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Franková Nikola/Kylíšková Tereza Franková Nikola 2009 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
2 Franková Nikola/Kylíšková Tereza Kylíšková Tereza 2010 Trampolíny Litoměřice
3 Houšková Lola/Nalezinková Valérie Anna Nalezinková Valérie Anna 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
4 Houšková Lola/Nalezinková Valérie Anna Houšková Lola 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
5 Matoušová Adriana/Žirovnicka Nela Matoušová Adriana 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Matoušová Adriana/Žirovnicka Nela Žirovnicka Nela 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová

Dívky synchronní dvojice 11-12 let (2010 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Antlová Barbora/Vymazalová Sára Antlová Barbora 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
2 Antlová Barbora/Vymazalová Sára Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
3 Bozděchová Lucie/Krčálová Michaela Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
4 Bozděchová Lucie/Krčálová Michaela Krčálová Michaela 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
5 Bundilová Elen/Malcová Zuzana Bundilová Elen 2007 T.J. Sokol Olomouc Rašťák/Suráková
6 Bundilová Elen/Malcová Zuzana Malcová Zuzana 2007 T.J. Sokol Olomouc Rašťák/Suráková
7 Hermanová Linda/Schejbalová Bára Hermanová Linda 2008 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
8 Hermanová Linda/Schejbalová Bára Schejbalová Bára 2009 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
9 Janoušková Karolína/Neměčková Johana Janoušková Karolína 2008 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
10 Janoušková Karolína/Neměčková Johana Neměčková Johana 2007 Trampolíny Litoměřice Michalkovi
11 Jechová Linda/Zahrádková Amélie Jechová Linda 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
12 Jechová Linda/Zahrádková Amélie Zahrádková Amélie 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
13 Karásková Šárka/Šípková Lucie Karásková Šárka 2007 Trampolíny Liberec Novotná Anežka
14 Karásková Šárka/Šípková Lucie Šípková Lucie 2007 Trampolíny Liberec Novotná Anežka
15 Kořistková Adéla/Mikešová Nikol Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
16 Kořistková Adéla/Mikešová Nikol Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
17 Kubelková Dominika/Žirovnická Adéla Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
18 Kubelková Dominika/Žirovnická Adéla Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
19 Marková Julie/Opalecká Jolana Marková Julie 2007 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
20 Marková Julie/Opalecká Jolana Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
21 Matoušková Sára/Mráčková Karolína Matoušková Sára 2008 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
22 Matoušková Sára/Mráčková Karolína Mráčková Karolína 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.

Dívky synchronní dvojice 13-14 let (2010 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Boušková Eva/Šimáčková Adéla Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Boušková Eva/Šimáčková Adéla Šimáčková Adéla 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Hanzlíková Eliška/Pavlů Barbora Hanzlíková Eliška 2006 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
4 Hanzlíková Eliška/Pavlů Barbora Pavlů Barbora 2008 Trampolíny Liberec Novotná Anežka
5 Hrudová Aneta/Stasová Anna Stasová Anna 2006 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
6 Hrudová Aneta/Stasová Anna Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
7 Huňová Denisa/Richterová Julie Huňová Denisa 2005 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
8 Huňová Denisa/Richterová Julie Richterová Julie 2005 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
9 Juříčková Andrea/Rottrová Diana Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
10 Juříčková Andrea/Rottrová Diana Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
11 Kočí Gabriela/Švábíková Apolena Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
12 Kočí Gabriela/Švábíková Apolena Kočí Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
13 Krejčová Eliška/Vychodilová Anežka Krejčová Eliška 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková/Čadová
14 Krejčová Eliška/Vychodilová Anežka Vychodilová Anežka 2006 T.J. Sokol Olomouc Rašťák/Suráková
15 Lamačová Karolína/Šťastmá Karolína Lamačová Karolína 2006 T.J. Sokol Olomouc Dostál
16 Lamačová Karolína/Šťastmá Karolína Šťastmá Karolína 2005 T.J. Sokol Olomouc Dostál
17 Pešková Zuzana/Stehlíčková Karolína Pešková Zuzana 2006 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
18 Pešková Zuzana/Stehlíčková Karolína Stehlíčková Karolína 2005 T.J. Sokol Olomouc Mišáková

Dívky synchronní dvojice 15-16 let (2010 - 2003)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermanová Adéla/Puhlovská Anna Hermanová Adéla 2003 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Hermanová Adéla/Puhlovská Anna Puhlovská Anna 2005 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
3 Huslarová Natalie/Mahovská Kateřina Huslarová Natalie 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Huslarová Natalie/Mahovská Kateřina Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Jonová Karolína/Svobodová Anna Jonová Karolína 2005 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek
6 Jonová Karolína/Svobodová Anna Svobodová Anna 2004 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
7 Ryšavá Barbora/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
8 Ryšavá Barbora/Tyllerová Anna Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Libichová
9 Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie Urbanová Anezka 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
10 Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie Vavřinová Natálie 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Dívky synchronní dvojice 17-21 let (2010 - 1998)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáková Nikola/Marethová Štěpána Marethová Štěpána 2002 T.J. Sokol Žižkov I Topič
2 Dvořáková Nikola/Marethová Štěpána Dvořáková Nikola 2005 T.J. Sokol Žižkov I Topič

Chlapci synchronní dvojice 9-10 let (2010 - 2009)

Chlapci synchronní dvojice 11-12 let (2010 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bulík Ondra/Smejkal Matěj Bulík Ondra 2008 Trampolíny Litoměřice Michalková Blanka
2 Bulík Ondra/Smejkal Matěj Smejkal Matěj 2008 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
3 Jirkovský František/Šimon David Jirkovský František 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
4 Jirkovský František/Šimon David Šimon David 2007 Trampolíny Liberec Anežka Novotná
5 Resler Jan/Černý Štěpán Černý Štěpán 2008 T.J. Sokol Pardubice I
6 Resler Jan/Černý Štěpán Resler Jan 2008 T.J. Sokol Pardubice I
7 Ustrnul Jan/Valenta Tomáš Ustrnul Jan 2008 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková
8 Ustrnul Jan/Valenta Tomáš Valenta Tomáš 2009 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková

Chlapci synchronní dvojice 13-14 let (2010 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Heteš Daniel/Matviak Jakub Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
2 Heteš Daniel/Matviak Jakub Matviak Jakub 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
3 Kubáček Oliver/Volf Matyáš Kubáček Oliver 2006 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
4 Kubáček Oliver/Volf Matyáš Volf Matyáš 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
5 Kubík Lukáš/Křivanec Max Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
6 Kubík Lukáš/Křivanec Max Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
7 Zvalený Filip/Zvalený Vít Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková-Křenková
8 Zvalený Filip/Zvalený Vít Zvalený Filip 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková-Křenková

Chlapci synchronní dvojice 15-16 let (2010 - 2003)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brodský Jonáš/Novák Matyáš Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
2 Brodský Jonáš/Novák Matyáš Brodský Jonáš 2004 T.J. Sokol Žižkov I Topič
3 Kolář Daniel/Povýšil Radek Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
4 Kolář Daniel/Povýšil Radek Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Chlapci synchronní dvojice 17-21 let (2010 - 1998)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři