Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

TRA Mistrovství ČR

skoky na trampolíně
 9.6.2019
 pořadatel: Dvůr Králové n. L.
 adresa: Hala při ZŠ Strž, Elišky Krásnohorské 2919, Dvůr Králové n. L.
 přihlášky prostřednictvím GISu do 3.6.2019

senioři, junioři jednotlivci, synchronní dvojice oddíly TRA

Seznam přihlášek

Juniorky jednotlivkyně (2006 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
3 Huslarová Natalie 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
7 Pretlová Adéla 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
9 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
10 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
11 Urbanová Anezka 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
12 Vavřinová Natálie 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
13 Stasová Anna 2006 Trampolíny Liberec Patrman
14 Jánošíková Eva 2002 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
15 Kočí Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice Blanka Michalková

Junioři jednotlivci (2006 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulveit Tobiáš 2006 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
7 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
9 Brodský Jonáš 2004 T.J. Sokol Žižkov I Topič
10 Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
11 Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
12 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
13 Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman

Juniorky synchronní dvojice (2006 - 2002)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrudová Aneta/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Hrudová Aneta/Tyllerová Anna Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
3 Huslarová Natalie/Mahovská Kateřina Huslarová Natalie 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Huslarová Natalie/Mahovská Kateřina Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Juříčková Michaela/Švábíková Apolena Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
6 Juříčková Michaela/Švábíková Apolena Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
7 Korbelová Šárka/Milerová Klára Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
8 Korbelová Šárka/Milerová Klára Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
9 Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie Urbanová Anezka 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
10 Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie Vavřinová Natálie 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Junioři synchronní dvojice (2006 - 2002)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kolář Daniel/Povýšil Radek Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
2 Kolář Daniel/Povýšil Radek Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
3 Mráz Matouš/Vodička Jakub Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Mráz Matouš/Vodička Jakub Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Novák Matyáš/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Novák Matyáš/Červinka Oliver Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt

Ženy jednotlivkyně (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Pretlová Adéla 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Libichová
6 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Huslarová Natalie 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
8 Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
9 Suráková Lucie 1998 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
10 Vachníková Šárka 2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
11 Vavřinová Natálie 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
12 Bendová Michaela 2001 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
13 Frydrychová Zita 1991 Trampolíny Liberec Marcela Šefrová

Muži jednotlivci (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
4 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Rašťák Aleš 2001 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
6 Brodský Jonáš 2004 T.J. Sokol Žižkov I Topič
7 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
8 Riedl Ladislav 1999 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
9 Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman

Ženy synchronní dvojice (2004 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Huslarová Natalie/Mahovská Kateřina Huslarová Natalie 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Huslarová Natalie/Mahovská Kateřina Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Korbelová Šárka/Milerová Klára Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Korbelová Šárka/Milerová Klára Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Ryšavá Barbora/Tyllerová Anna Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Libichová
6 Ryšavá Barbora/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová

Muži synchronní dvojice (2004 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pilpach David/Sült Adam Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
2 Pilpach David/Sült Adam Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Riedl Ladislav/Věchet Pavel Riedl Ladislav 1999 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman
4 Riedl Ladislav/Věchet Pavel Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři