Česká gymnastická federace

Akce

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

27.4.2019 AE

AER O Velikonoční vajíčko

27.4.2019 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

27.4.2019 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

27.4.2019 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek

27.4.2019 SGM

Přebor Středočeského kraje

27.4.2019 TR

TRA 1. Pohárový závod

27.4.2019 SGZ

Trhovosvinenský pohár 2019

28.4.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

28.4.2019 TR

TRA Litoměřický kalich

28.4.2019 SGZ

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

28.4.2019 SGZ

Memoriál J. Junka

28.4.2019 SGM

O zlatou placku

1.5.2019 SGM, SGZ

SG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj

3.5.2019 - 5.5.2019 SGM

SGM Memoriál Jozefa Pajora

4.5.2019 SGZ

SGŽ Brnkačka

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry

4.5.2019 TR

TRA Zlatý Radegast

4.5.2019 SGZ

SGŽ Rosická štika

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Nord Cup

5.5.2019 SGM

SGM Pohár města Rosice

6.5.2019 - 12.5.2019 XX

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

8.5.2019 SGZ

Nominační závod na ODM za MS kraj

10.5.2019 - 11.5.2019 TG

TG Mistrovství ČR

11.5.2019 - 12.5.2019 AE

AER Pohár Federací - 2. kolo

11.5.2019 SGZ

SGŽ O pohár Českých Budějovic

11.5.2019 SGZ

SGŽ Kvalifikační závod MČR

11.5.2019 TR

TRA ČR - Hesensko

11.5.2019 SGM

SGM Májový pohár

12.5.2019 SGM

SGM Prebor Zlínského kraje

12.5.2019 SGM

krajský přebor Zl.muž.sl.

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

Reklama

SGŽ Ostravský čertík

sportovní gymnastika žen
 23.3.2019
 pořadatel: Ostrava
 adresa: Čs. Legií 16, 70200
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.3.2019

Seznam přihlášek

Kategorie I (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Paraska Lucie 2013 GK Šumperk Žandová
2 Roučková Veronika 2013 GK Šumperk Žandová
3 Řezníčková Karolína 2013 GK Šumperk Žandová
4 Šanovcová Nikol 2013 GK Šumperk Žandová
5 Křižoščáková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
6 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Kurzová Aneta 2013 GKM Olomouc Ondrušková
8 Lidhar Aisha 2014 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
9 Ondráčková Liliana 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
10 Tesařová Viktorie 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková

Kategorie II (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
2 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
3 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
4 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
5 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová

Kategorie III (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
2 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
4 Stříbná Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
5 Ševčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
6 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
7 Vařechová Helena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
8 Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
9 Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
10 Kobieluszová Karolína 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
11 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová

Kategorie IV (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
2 Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
3 Sikorová Lenka 2009 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
4 Zavadilová Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
5 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
6 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
7 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
8 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
9 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
10 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
11 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
12 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
14 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Kategorie V (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová
2 Fojtíková Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
3 Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Morchová Barbora 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
6 Kamrádová Rozálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
7 Maláčová Lucie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
8 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
9 Míchalová Ester 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
10 Rettová Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
11 Škapová Anna 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
12 Vařechová Agáta 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
13 Volfová Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
14 Výtisková Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
15 Jurečková Aneta 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
16 Banotová Laura 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Paszová
17 Bocková Lilien 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Paszová
18 Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

Kategori VI (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blahutová Terezia 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
2 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
3 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
4 Šáchová Barbora 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
5 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři