Česká gymnastická federace

Akce

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS - Čechy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

Reklama

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

sportovní gymnastika mužů
 26.5.2019
 pořadatel: Liberec
 adresa: Jeronýmova 570/22, Liberec 7
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.5.2019

Seznam přihlášek

Adepti (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najman Michal 2011 Gymnastika Liberec Slatin
2 Nol Josef 2013 Gymnastika Liberec Slatin
3 Bogusieewicz Filip 2013 TJ Doksy Jakša
4 Navrátil Jan 2010 TJ Lokomotiva Česká Lípa
5 Rejnart Václav 2010 TJ Lokomotiva Česká Lípa
6 Tomášek Damián 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa

Nejmladší žáci (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Liberec z.s. Kubata Štěpán 2011 Gymnastika Liberec Slatin
2 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Brožík Adam 2011 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová
3 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Leplt Ondřej 2011 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová
4 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Setunský Petr 2010 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová
5 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Vocásek Zdeněk 2011 TJ Spartak Vrchlabí
6 TJ Doksy, z.s. Bogusiewicz Daniel 2010 TJ Doksy Jakša
7 TJ Doksy, z.s. Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
8 TJ Doksy, z.s. Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
9 TJ Doksy, z.s. Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
10 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Králíček David 2011 TJ Stadion Ústí nad Labem Knor
11 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Petrů Antonín 2011 TJ Stadion Ústí nad Labem Janda,Gabriel
12 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Ramajzl Filip 2011 TJ Stadion Ústí nad Labem Knor

Mladší žáci (2008 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Liberec z.s. Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Drábek
2 Gymnastika Liberec z.s. Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Drábek
3 Gymnastika Liberec z.s. Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Drábek
4 Gymnastika Liberec z.s. Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Drábek
5 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Grossmann Matěj 2009 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová
6 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Burda Tobiáš 2008 TJ Lokomotiva Česká Lípa
7 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Panáček Filip 2009 TJ Lokomotiva Česká Lípa
8 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Gabriel Daniel 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Janda,Gabriel

Starší žáci (2005 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Liberec z.s. Jäger Adam 2006 Gymnastika Liberec Nový
2 Gymnastika Liberec z.s. Křelina Pavel 2006 Gymnastika Liberec Nový
3 Gymnastika Liberec z.s. Tichý Martin 2007 Gymnastika Liberec Drábek
4 TJ Doksy, z.s. Duben Matyáš 2005 TJ Doksy Jakša
5 TJ Doksy, z.s. Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša
6 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Budělovský Michal 2006 TJ Stadion Ústí nad Labem Janda,Gabriel
7 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Thomayer Kryštof 2006 TJ Stadion Ústí nad Labem Janda,Gabriel

Kadeti (2004 a mladší)

Dorostenci (2004 - 2001)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Stadion Ústí nad Labem z.s. Satran Vojtěch 2003 TJ Stadion Ústí nad Labem Roll

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři