Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 1.5.2019
 pořadatel: TJ Sokol Brno 1
 adresa: Kounicova 20/22, Brno
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.4.2019

Pouze pro Jihomoravský kraj!!!!

Seznam přihlášek

děvčata (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
2 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
3 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
5 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
6 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
7 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
8 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
9 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
10 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
11 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
12 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková

kluci (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamus Sebastian 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
2 Durák Miroslav 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
3 Pospíšil Martin 2005 T.J. Sokol Brno I Kostik, Vlk
4 Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
5 Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři