Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Přebor Středočeského kraje

sportovní gymnastika žen
 26.5.2019
 pořadatel: Kolín
 adresa: Kmochova 14
 přihlášky prostřednictvím GISu do 21.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS0A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Karešová Alice 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
2 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Hadrbolcová, Moryskova B.
5 Hájková Sofie 2012 GYMPRA Hadrbolcová, Moryskova B.
6 Slavičínská Jasmína 2011 GYMPRA Hadrbolcová, Moryskova B.
7 Wessnitzer Vanessa 2011 GYMPRA Hadrbolcová, Moryskova B.
8 Sojáková Veronika 2011 GYMPRA Hadrbolcová, Moryskova B.
9 Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
10 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
11 Grygová Karolína 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
12 Krečová Thea 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
13 Kubíčková Aneta 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
14 Luláková Emílie 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
15 Šotolová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
16 Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

VS0B - OPEN (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tomašovičová Kristýna 2010 GYMPRA Helekal
2 Kurfürstová Klára 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková

VS1A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
2 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
3 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
4 Nekvasilová Jůlie 2012 GYMPRA Morysková A.
5 Marko Rebeka 2011 GYMPRA Opočenská
6 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
7 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
8 Jurčíková Veronika 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
9 Kellnerová Vanessa 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
10 Štrálová Michelle 2011 T.J. Sokol Kladno Kacálková, Víchová
11 Taftlová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová
12 Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
13 Ptáčková Adéla 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
14 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
15 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

VS1B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany Jechová
2 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
3 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
4 Leščáková Lucie 2009 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová
5 Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová
6 Seidlová Stella 2009 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová
7 Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová
8 Tumpachová Zuzana 2008 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová
9 Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
10 Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
11 Štreitová Nicol 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
12 Hill Daisy 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
13 Horáčková Adéla 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
14 Kulifajová Lily 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
15 Welzová Nela 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
16 Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
17 Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
18 Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna
19 Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
20 Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
21 Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
22 Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
23 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
24 Landauerová Stella 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
25 Landauerová Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
26 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová

VS2A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
2 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
3 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
4 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
5 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová
6 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
7 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A, Konečný
10 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková A, Konečný
11 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
12 Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
13 Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
14 Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
15 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
16 Matějková Viktorie 2010 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová
17 Růžičková Michaela 2010 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová
18 Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová
19 Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
20 Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
21 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
22 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
23 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová

VS2B (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín Šedinová
2 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
3 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

VS3A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Škardová Magdaléna 2007 Gymnastika Říčany Jechová
2 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
3 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná

VS3B (2006 a starší)

VS4A (2009 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová

VS4B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
3 Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová
4 Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Jechová
5 Stránská Daniela 2008 T.J. Sokol Kolín Taftlová
6 Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
7 Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
8 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
9 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
10 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
11 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
12 Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
13 Pečenková Martina 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová

VS5B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Romanová Daniela 2006 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
2 Klimešová Justina Ella 2006 T.J. Sokol Kolín MUDr Taftlová
3 Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
4 Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
5 Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
6 Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná

VS6B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loumanová Lucie 2004 T.J. Sokol Kolín MUDr Taftlová
2 Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová

VS4C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice Klabíková, Kudličková
3 Bernardová Adéla 2007 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Markovičová Marie 2007 GYMPRA Morysková B.
5 Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
6 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
7 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
8 Juklíčková Nikola 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
9 Chmelařová Tereza 2007 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
10 Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
11 Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová

VS5C (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková
2 Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Morysková
3 Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková
4 Jeřábková Daniela 2005 GYMPRA Helekal
5 Kandová Maria Delmar 2006 GYMPRA Helekal
6 Staňková Michaela 2006 GYMPRA Helekal
7 Šebková Karolína 2005 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
8 Borysenková Izabela 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová

VS3C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
3 Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová
4 Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová
5 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
6 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková

VS0A OPEN

VS1A - OPEN

VS1B - OPEN

VS2A - OPEN

VS2B - OPEN

VS3A - OPEN

VS3C - OPEN

VS4C - OPEN

VS5C - OPEN

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři