Česká gymnastická federace

Akce

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

26.2.2019 OS

ŠPL POPRASK Praha 12

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

5.3.2019 OS

ŠPL Přebor pražských škol

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

9.3.2019 OS

Šplh schodištěm

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

19.3.2019 OS

ŠPL Memoriál B. Šupčíka

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

Reklama

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 8.3.-10.3.2019
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
 adresa: Na Balkáně 812, Praha 3 - Žižkov
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.3.2019

školení bude probíhat v termínu 8.3.-10.3.2019, zbylé přednášky a závěrečné zkoušky teorie a praxe 24.3.2019

Seznam přihlášek

Trenér SGM (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Davidová-Dušánková Petra 1978 Spartak Trutnov
2 Mareš Tomáš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský

Trenér SGŽ (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubíčková Ludmila 1978 GK Šumperk
2 Nguyenová Nikola 1996 GKM Olomouc
3 Grygar Tomáš 1977 GT Šestajovice
4 Bukovská Eva 1972 GT Šestajovice, z.s.
5 Paková Gabriela 1973 GT Šestajovice, z.s.
6 Polák Karel 1982 GT Šestajovice, z.s.
7 Stankovičová Karolína 1985 GT Šestajovice, z.s.
8 Fesslová Kateřina 1981 Gymnastika Říčany
9 Šebestová Tereza 2001 Gymnastika Říčany
10 Cirkvová Lucie 1982 Gymnastika Říčany
11 Bezoušková Dagmar 1984 Gymnastika Říčany
12 Wieulzoeuf Andrea 1987 Gymnastika Říčany
13 Křížová Kristýna 1991 Gymnastika Říčany
14 Helekal David 1996 GYMPRA
15 Kizurová Michaela 2000 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
16 Větrovcová Liliana 1986 individuální členové
17 Fialová Petra 1998 SK Hradčany Janečková
18 Krejčí Veronika 1997 Spartak Trutnov
19 Bajburinová Věra 1978 Spartak Trutnov
20 Kerhátová Lenka 1974 Spartak Trutnov
21 Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná
22 Štaidlová Anna 1980 T.J. Sokol Kampa
23 Fontánová Klára 1983 T.J. Sokol Kampa
24 Svobodová Veronika 1985 T.J. Sokol Všetaty
25 Buben Anastasia 1995 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
26 Dejmová Anna 2002 TJ Bohemians Praha
27 Suchá Tereza 2002 TJ Bohemians Praha
28 Vohánková Lucie 1997 TJ Slovan Praha
29 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
30 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
31 Spitzerová Karolína 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
32 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
33 Reljičová Alexandra 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
34 Švaříček Antonín 1966 TJ Sokol Horní Počernice
35 Součková Jitka 1976 TJ Sokol Horní Počernice
36 Machálková Hana 1975 TJ Šumperk

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři