Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

Reklama

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

sportovní gymnastika žen
 19.5.2019
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
 adresa: Na Balkáně 812, Žižkov
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.5.2019
 elektronické výsledky
Závod finančně podporuje Magistrát hl.m. Prahy PŘEBOR hl. m. PRAHY a kvalifikace na MČR v kategoriích: VS1A, VS4B, VS5B, VS6B PŘEBOR hl. m. PRAHY v kategoriích: VS2A, VS3A, VS4A, VS5A, VS6A Nominační závod pro LODM v Liberci

Seznam přihlášek

VS1A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
2 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
3 Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha kolektiv trenérů
4 Weigert Nomin Marie 2011 AC Sparta Praha kolektiv trenérů
5 Ulich Viktorie 2011 BubbleGym Milerská
6 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
7 Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
8 Nekvasilová Jůlie 2012 GYMPRA Morysková A.
9 Pálková Anička 2011 SK Hradčany Fialová/Opočenská
10 Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany Lipšanová/Opočenská
11 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
12 Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
13 Kalašová Tereza 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K
14 Kazyrevič Darja 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K
15 Nešporová Ema 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K
16 Rybovičová Julie 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K
17 Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
18 Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
19 Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
20 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
21 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
22 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS2A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů
2 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
4 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
5 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
6 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A, Konečný
7 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková A, Konečný
8 Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
9 Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
10 Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
11 Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
12 Panová Theodora 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
13 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
14 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
15 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
16 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
17 Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
18 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
19 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
20 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
21 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
22 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Morysková
23 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
24 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
25 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová

VS3A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabánková Marie 2007 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
4 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková A, Konečný
5 Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová
6 Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová
7 Ježková Kateřina 2009 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
8 Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
9 Flachsová Linda 2008 T.J. Sokol Kampa Libichová
10 Plevová Laura 2009 T.J. Sokol Kampa Libichová
11 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
12 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

VS4A (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová
3 Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová
4 Riško Alina 2007 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
5 Plevová Valerie 2007 T.J. Sokol Kampa Libichová

VS5A (2006 - 2004)

VS6A (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Šotolová, Zahradníčková

VS4B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 Blažková Barbora 2007 T.J. Sokol Kampa Novotná, Vytisková
3 Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
4 Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
5 Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
6 Ryšavá Viktorie 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
7 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
8 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková

VS5B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková
2 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
3 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
4 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
5 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
7 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
8 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

VS6B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vasilevová Lenka 1988 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
2 Janovská Karolína 1998 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Seňková
3 Kleisner Victoria 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
4 Slavíčková Tereza 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Šilínková, Prát, Ševčíková, Nováková
5 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
6 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
7 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

Nominace LODM (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná
3 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
4 Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
5 Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
6 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
7 Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři