Česká gymnastická federace

Akce

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

27.4.2019 AE

AER O Velikonoční vajíčko

27.4.2019 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

27.4.2019 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

27.4.2019 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek

27.4.2019 SGM

Přebor Středočeského kraje

27.4.2019 TR

TRA 1. Pohárový závod

27.4.2019 SGZ

Trhovosvinenský pohár 2019

28.4.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

28.4.2019 TR

TRA Litoměřický kalich

28.4.2019 SGZ

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

28.4.2019 SGZ

Memoriál J. Junka

28.4.2019 SGM

O zlatou placku

1.5.2019 SGM, SGZ

SG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj

3.5.2019 - 5.5.2019 SGM

SGM Memoriál Jozefa Pajora

4.5.2019 SGZ

SGŽ Brnkačka

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry

4.5.2019 TR

TRA Zlatý Radegast

4.5.2019 SGZ

SGŽ Rosická štika

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Nord Cup

5.5.2019 SGM

SGM Pohár města Rosice

6.5.2019 - 12.5.2019 XX

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

8.5.2019 SGZ

Nominační závod na ODM za MS kraj

10.5.2019 - 11.5.2019 TG

TG Mistrovství ČR

11.5.2019 - 12.5.2019 AE

AER Pohár Federací - 2. kolo

11.5.2019 SGZ

SGŽ O pohár Českých Budějovic

11.5.2019 SGZ

SGŽ Kvalifikační závod MČR

11.5.2019 TR

TRA ČR - Hesensko

11.5.2019 SGM

SGM Májový pohár

12.5.2019 SGM

SGM Prebor Zlínského kraje

12.5.2019 SGM

krajský přebor Zl.muž.sl.

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

18.5.2019 SGM

SGM -Přebor Jihomoravského kraje

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

Reklama

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

sportovní gymnastika žen
 18.4.2019
 pořadatel: Čs. Legií 16, Ostrava
 přihlášky prostřednictvím GISu do 30.3.2019

Seznam přihlášek

Kontrolní závod na LODM (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
3 Silberová Vendula 2005 SGD Špičková-Opava Spickova,Lukovicsova
4 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
5 Šenková Karolína 2004 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
6 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
7 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
8 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
9 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
10 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
11 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
12 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
13 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
14 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
15 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
16 Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kalmusová
17 Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři