Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

O zlatou placku

sportovní gymnastika mužů
 28.4.2019
 pořadatel: GymCentrum
 adresa: Pražská 19, 37004 Č. Budějovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.4.2019
 elektronické výsledky
šestiboj, volné sestavy

Seznam přihlášek

nejmladší žáci I. (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava
2 Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

nejmladší žáci II. (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černý Vojtěch 2011 Merkur ČB Koňariková
2 Eiselt Samuel 2010 Merkur ČB Stráský
3 Gregor Alexander 2010 Merkur ČB Stráský
4 Holek Matouš 2010 Merkur ČB Stráský
5 Horák Tomáš 2010 Merkur ČB Koňariková
6 Kačerovský Kryštof 2010 Merkur ČB Stráský
7 Koutecký Jindřich 2010 Merkur ČB Koňariková
8 Maxa Jan 2010 Merkur ČB Koňariková
9 Vačkář Vítězslav 2010 Merkur ČB Tomaschko
10 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
11 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
12 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

mladší žáci (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko
2 Šimek Jáchym 2009 Merkur ČB Stráský
3 Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
4 Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
5 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
6 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
7 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

starší žáci (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Erhart Tomáš 2007 Merkur ČB Erhart
2 Holek Šimon 2007 Merkur ČB Erhart
3 Šimek Šimon 2006 Merkur ČB Erhart
4 Brom Daniel 2007 Merkur ČB Tomaschko
5 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

dorostenci, kadeti, junioři (2004 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 Merkur ČB Erhart
2 Haragal Štefan 2004 Merkur ČB Erhart
3 Klabouch Jakub 2004 Merkur ČB Erhart
4 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí František Vaněček

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři