Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

Trhovosvinenský pohár 2019

sportovní gymnastika žen
 27.4.2019
 pořadatel: Trhové Sviny
 adresa: Tovární ulice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 24.4.2019

závod ve čtyřboji žen v těchto kategoriích: VS0 A, VS0 B, VS1 A, VS1 B, VS2 A, VS2 B, VS3 C, VS4 B, VS4 C, VS5 B, VS5 C + VS6 C

Seznam přihlášek

VS0 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kornatovská Lada 2012 Merkur ČB
2 Mertlová Sofie 2012 Merkur ČB
3 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB
4 Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv
5 Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv
6 Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Zourová akolektiv
7 Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv
8 Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv
9 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
10 Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
11 Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
12 Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
13 Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
14 Pravdová Aneta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
15 Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
16 Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
17 Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
18 Ouhelová Šárka 2011 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
19 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
20 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
21 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora
22 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora
23 Jindrová Eliška 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
24 Steinbauerová Kateřina 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
25 Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
26 Řežábková Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
27 Mášlová Elen 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
28 Hermanová Michaela 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
29 Jakšová Šarlota 2012 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
30 Klasová Anastázie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
31 Medková Aneta 2012 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková

VS0 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Blechová ,Kubaláková
2 Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Blechová,Kubaláková
3 Bártová Eliška 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková
4 Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
5 Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
6 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
7 Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková
8 Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
9 Nedorostová Elen 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
10 Sýkorová Lucie 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
11 Kollarová Aneta 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
12 Přibylová Aneta 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
13 Švamberová Barbora 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Farková Lucie 2011 Merkur ČB Bagová, Porkristlová
3 Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur ČB Bagová, Porkristlová
4 Ježková Tereza 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
5 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
6 Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Bagová, Porkristlová
7 Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
8 Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
9 Kokešová Barbora 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva
10 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
11 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
12 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
13 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
14 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS1 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva
2 Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva
3 Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Blechová
4 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
5 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
6 Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
8 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
9 Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
10 Ondrášková Štěpánka 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
11 Vondrášková Lenka 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
12 Hadová Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
13 Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
14 Venclíková Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

VS2 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
3 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Nováková Veronika 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
5 Štěpková Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
6 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
7 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková

VS2 B (2008 a starší)

VS3 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
2 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS4 B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
2 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago
3 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago
4 Švehlová Rozárie 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
5 White Hannah 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
6 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
9 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
10 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
11 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
12 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
13 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS4 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva
3 Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
4 Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
5 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
7 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
8 Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

VS5 B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
2 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
6 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS5 C + VS6 C (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I kolektiv
2 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
3 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
4 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
5 Řeháčková Anja 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
6 Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři