Česká gymnastická federace

Akce

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Čerti s andělem

sportovní gymnastika žen
 15.6.2019
 pořadatel: TJ Slovan Praha
 adresa: Strossmayerovo nám. 4, Praha 7
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.6.2019
 elektronické výsledky
20. ročník závodu pro nejmladší gymnastky. Závodí družstva 3 nebo 4 čertů (malých gymnastek) a jednoho anděla (jejich trenérky/trenéra). Závodí se v dvojboji na kladině a v prostných. Závod je určen pro dvanáctileté a mladší závodnice. Družstva závodí ve třech věkových kategoriích.

Seznam přihlášek

Čerťata

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čerťata na zemi Štaidlová Anna 1980 T.J. Sokol Kampa
2 Čerťata na zemi Janáková Veronika 2014 T.J. Sokol Kampa Mazurovová
3 Čerťata na zemi Burešová Karolína 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
4 Čerťata na zemi Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
5 Čerťata na zemi Tomšíková Aneta 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
6 Čerťata z pekelného mlýna Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
7 Čerťata z pekelného mlýna Fontánová Klára 1983 T.J. Sokol Kampa
8 Čerťata z pekelného mlýna Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
9 Čerťata z pekelného mlýna Ondrušková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
10 Čerťata z pekelného mlýna Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
11 Čertovská kvítka ze Slovanu Macháčková Adéla 2014 TJ Slovan Praha Luptáková
12 Čertovská kvítka ze Slovanu Lukešová Berta 2014 TJ Slovan Praha Luptáková
13 Čertovská kvítka ze Slovanu Kršková Eliška 2012 TJ Slovan Praha Luptáková
14 Čertovská kvítka ze Slovanu Treglerová Soňa 2012 TJ Slovan Praha Kubíková, Buštová, Hanžlíková
15 Čertovská kvítka ze Slovanu Vohánková Lucie 1997 TJ Slovan Praha
16 Čertovské Žirafky Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Bezoušková
17 Čertovské Žirafky Rampulková Eva 2013 Gymnastika Říčany Bezoušková
18 Čertovské Žirafky Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Bezoušková
19 Čertovské Žirafky Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Bezoušková
20 Čertovské Žirafky Bezoušková Dagmar 1984 Gymnastika Říčany
21 Čiperky Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
22 Čiperky Voglová Elíška 2001 T.J. Sokol Kolín Rožánek
23 Čiperky Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
24 Čiperky Chlíbková Markéta 2013 T.J. Sokol Kolín
25 Čiperky Rymlová Mariana 2014 T.J. Sokol Kolín
26 Ježibejby ze Slovanu Zaňková Amálie 2012 TJ Slovan Praha Felixová,Matušíková,Antalová
27 Ježibejby ze Slovanu Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Felixová,Matušíková,Antalová
28 Ježibejby ze Slovanu Exnerová Olivie 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
29 Ježibejby ze Slovanu Bendová Julie 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
30 Ježibejby ze Slovanu Antalová Michaela 1998 TJ Slovan Praha
31 Lumpíci Klement Petr 1997 T.J. Sokol Kolín
32 Lumpíci Janouchová Michaela 2012 T.J. Sokol Kolín
33 Lumpíci Jelínková Viktorie 2013 T.J. Sokol Kolín
34 Lumpíci Moučková Barbora 2012 T.J. Sokol Kolín
35 Lumpíci Rejhonová Linda 2012 T.J. Sokol Kolín
36 Pekelné myšky Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany Bezoušková
37 Pekelné myšky Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
38 Pekelné myšky Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
39 Pekelné myšky Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
40 Pekelné myšky Cirkvová Lucie 1982 Gymnastika Říčany
41 Rarášci ze Slovanu Suchardová Eliška 2013 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
42 Rarášci ze Slovanu Velichová Helen 2013 TJ Slovan Praha Luptáková
43 Rarášci ze Slovanu Wolfová Valerie 2015 TJ Slovan Praha Luptáková
44 Rarášci ze Slovanu Wolfová Veronika 2012 TJ Slovan Praha Luptáková
45 Rarášci ze Slovanu Luptáková Blanka 1999 TJ Slovan Praha
46 S čerty nejsou žerty Burešová Ella 2014 T.J. Sokol Kampa Mazurovová
47 S čerty nejsou žerty Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Mazurovová
48 S čerty nejsou žerty Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Mazurovová
49 S čerty nejsou žerty Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Mazurovová
50 S čerty nejsou žerty Štaidlová Anna 1980 T.J. Sokol Kampa
51 Sportovní klub Hradčany, z.s. Dreier Nicole 2012 SK Hradčany Lipšanová
52 Sportovní klub Hradčany, z.s. Řežábková Eliška 2012 SK Hradčany Lipšanová
53 Sportovní klub Hradčany, z.s. Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
54 Tělocvičná jednota Sokol Kampa D Vališová Laura 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
55 Tělocvičná jednota Sokol Kampa D Veselá Sofie 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová V.
56 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
57 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Mašková Michaela 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
58 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Peterková Marie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
59 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Janečková Lea 2012 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
60 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Ševčíková - anděl Kateřina 2001 T.J. Sokol Příbram

Čertice

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
2 Bleší čertíci Buštová Dagmar 2014 TJ Slovan Praha
3 Bleší čertíci Doláková Adéla 2010 TJ Slovan Praha Luptáková
4 Bleší čertíci Pilousová Klára 2010 TJ Slovan Praha Luptáková
5 Bleší čertíci Pražáková Marie 2010 TJ Slovan Praha Luptáková
6 Čertova koťata Holdsworth Julie 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
7 Čertova koťata Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Čertova koťata Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Čertova koťata Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Čertova koťata Bernardová Barbora 1981 Gymnastika Říčany
11 Čertovské rebelky Buštová Dagmar 1981 TJ Slovan Praha
12 Čertovské rebelky Buštová Eliška 2011 TJ Slovan Praha Kubíková, Buštová, Hanžlíková,Dvořáková
13 Čertovské rebelky Hamáčková Sofie 2010 TJ Slovan Praha Kubíková, Buštová, Hanžlíková,Dvořáková
14 Čertovské rebelky Kuznetcova Olga 2010 TJ Slovan Praha Kubíková, Buštová, Hanžlíková,Dvořáková
15 Čertovské rebelky Velichová Mia 2010 TJ Slovan Praha Kubíková, Buštová, Hanžlíková,Dvořáková
16 Čerťulky ze Slovanu Havlínová Františka 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
17 Čerťulky ze Slovanu Řezaninová Eliška 2010 TJ Slovan Praha Felixová,Matušíková,Antalová
18 Čerťulky ze Slovanu Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
19 Čerťulky ze Slovanu Antalová Michaela 1998 TJ Slovan Praha
20 Červená očka Voglová Elíška 2001 T.J. Sokol Kolín Rožánek
21 Červená očka Holoubková Denisa 2011 T.J. Sokol Kolín
22 Červená očka Kvasilová Lidmila 2011 T.J. Sokol Kolín
23 Červená očka Převrátilová Nikol 2011 T.J. Sokol Kolín
24 Červená očka Synková Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín
25 Dráčulky ze Slovanu Lipšanová Tereza 1993 TJ Slovan Praha Ninja
26 Dráčulky ze Slovanu Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
27 Dráčulky ze Slovanu Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
28 Dráčulky ze Slovanu Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
29 Gym Dobřichovice, z.s. Kreidlova Ester 2011 Gym Dobřichovice
30 Gym Dobřichovice, z.s. B Berdarova Emili 2011 Gym Dobřichovice
31 Gym Dobřichovice, z.s. C Hozakova Lucie 2010 Gym Dobřichovice
32 Gym Dobřichovice, z.s. D Tichavska Viktorie 2010 Gym Dobřichovice
33 Gym Dobřichovice, z.s. E Mrázová Karolína 1973 Gym Dobřichovice
34 HOP Dolní Jirčany z.s. Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
35 Hvězdy z Kampy Stejskalová Petra 1994 T.J. Sokol Kampa
36 Hvězdy z Kampy Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
37 Hvězdy z Kampy Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
38 Hvězdy z Kampy Borovanská Emili 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
39 Hvězdy z Kampy Hajleková Kateřina 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
40 Radhošťská háďata Urdová Linda 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
41 Radhošťská háďata Sewiolová Karin 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
42 Radhošťská háďata Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
43 Radhošťská háďata Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
44 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
45 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Dušánková Natálie Emilie 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
46 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Kratochvílová Sofie 2011 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
47 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
48 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Kubalová Rebeka 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
49 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
50 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Rozsypalová Viktorie 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice

Ďáblice

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bludičky ze Slovanu Tomaštíková Andrea 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
2 Bludičky ze Slovanu Vohánková Lucie 1997 TJ Slovan Praha
3 Bludičky ze Slovanu Dvořáková Emma 2008 TJ Slovan Praha Bidrmanová, Hoffmanová, Vohánková
4 Bludičky ze Slovanu Hejsková Hana 2009 TJ Slovan Praha Bidrmanová, Hoffmanová, Vohánková
5 Čertušky z Jirčan Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
6 Čertušky z Jirčan Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
7 Čertušky z Jirčan Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
8 Čertušky z Jirčan Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
9 Čertušky z Jirčan Fitzpatrick Eva 1980 HOP Dolní Jirčany
10 Ďáblice z Dobrichovic Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
11 Ďáblice z Dobrichovic Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice
12 Ďáblice z Dobrichovic Rakušan Elisa Sophia 2009 Gym Dobřichovice Svobodová
13 Ďáblice z Dobrichovic Bendikova Betka 1999 Gym Dobřichovice
14 Gym Dobřichovice, z.s. Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice Kudličková
15 Gym Dobřichovice, z.s. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
16 Gym Dobřichovice, z.s. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
17 Gym Dobřichovice, z.s. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
18 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Ondrušková Andrea 1995 GKM Olomouc
19 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
20 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Poláková Adéla 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
21 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Paulíčková Adéla 2009 GKM Olomouc Vyvlečková
22 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Nyklová Klára 2009 GKM Olomouc Vyvlečková
23 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. B Dostálová Barbora 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
24 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. B Sikorová Sabina 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
25 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. B Spurná Viktorie 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
26 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. B Čejková Sylva 2010 GKM Olomouc Čechová Petra
27 Neřízené střely z Kolína Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
28 Neřízené střely z Kolína Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín Šedinová
29 Neřízené střely z Kolína Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
30 Neřízené střely z Kolína Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
31 Neřízené střely z Kolína Marešová Pavlína 1975 T.J. Sokol Kolín
32 Radhošťské divoženky Bell Madelaine 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
33 Radhošťské divoženky Hilšerová Sofie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
34 Radhošťské divoženky Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková
35 Radhošťské divoženky Thurnheer Milena 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
36 Radhošťské pekelnice Dobiášová Terezie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
37 Radhošťské pekelnice Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
38 Radhošťské pekelnice Zátopková Ester 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
39 Radhošťské pekelnice Kozlová Tereza 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
40 Satanské lady Bernardová Adéla 2007 Gymnastika Říčany Cirkvová
41 Satanské lady Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany Jechová
42 Satanské lady Procházková Linda 2008 Gymnastika Říčany Jechová
43 Satanské lady Bernardová Barbora 1981 Gymnastika Říčany
44 Satanské lady Šubrtová Tereza 2007 Gymnastika Říčany Jechová
45 Sportovní klub Hradčany, z.s. Bedford Eva 2007 SK Hradčany Rogozová
46 Sportovní klub Hradčany, z.s. Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
47 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kindlová Valerie 2008 SK Hradčany Rogozová
48 Sportovní klub Hradčany, z.s. Janečková Julie 2009 SK Hradčany Rogozová
49 Strašilky z Jirčan Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
50 Strašilky z Jirčan Fleišerová Viola 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
51 Strašilky z Jirčan Vebrová Amálie 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
52 Strašilky z Jirčan Vebrová Viktorie 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
53 Strašilky z Jirčan Fáberová Marie 1975 HOP Dolní Jirčany
54 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Sebíňová Žofie 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
55 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
56 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Křížová Alžběta 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
57 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Panová Theodora 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
58 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Volmutová Veronika 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice
59 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Hlaváčková Sofie 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
60 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Prokopová Barbora 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
61 Vlčice ze Slovanu Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
62 Vlčice ze Slovanu Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
63 Vlčice ze Slovanu Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
64 Vlčice ze Slovanu Ryšavá Viktorie 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
65 Vlčice ze Slovanu Lagronová Svatava 1982 TJ Slovan Praha

Čerťata jedn. (2012 a mladší)

Čertice jedn. (2012 a mladší)

Ďáblice jedn. (2007 a mladší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři