Česká gymnastická federace

Akce

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

27.4.2019 AE

AER O Velikonoční vajíčko

27.4.2019 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

27.4.2019 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

27.4.2019 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek

27.4.2019 SGM

Přebor Středočeského kraje

27.4.2019 TR

TRA 1. Pohárový závod

27.4.2019 SGZ

Trhovosvinenský pohár 2019

28.4.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

28.4.2019 TR

TRA Litoměřický kalich

28.4.2019 SGZ

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

28.4.2019 SGZ

Memoriál J. Junka

28.4.2019 SGM

O zlatou placku

1.5.2019 SGM, SGZ

SG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj

3.5.2019 - 5.5.2019 SGM

SGM Memoriál Jozefa Pajora

4.5.2019 SGZ

SGŽ Brnkačka

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry

4.5.2019 TR

TRA Zlatý Radegast

4.5.2019 SGZ

SGŽ Rosická štika

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Nord Cup

5.5.2019 SGM

SGM Pohár města Rosice

6.5.2019 - 12.5.2019 XX

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

8.5.2019 SGZ

Nominační závod na ODM za MS kraj

10.5.2019 - 11.5.2019 TG

TG Mistrovství ČR

11.5.2019 - 12.5.2019 AE

AER Pohár Federací - 2. kolo

11.5.2019 SGZ

SGŽ O pohár Českých Budějovic

11.5.2019 SGZ

SGŽ Kvalifikační závod MČR

11.5.2019 TR

TRA ČR - Hesensko

11.5.2019 SGM

SGM Májový pohár

12.5.2019 SGM

SGM Prebor Zlínského kraje

12.5.2019 SGM

krajský přebor Zl.muž.sl.

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

18.5.2019 SGM

SGM -Přebor Jihomoravského kraje

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

Reklama

Přebor Středočeského kraje

sportovní gymnastika mužů
 27.4.2019
 pořadatel: Kolín
 adresa: Kmochova 14
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.4.2019

Seznam přihlášek

Nejmladší žáci (2010 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Ježek Vojtěch 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Tatíčková
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Srnec Filip 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
4 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šindler Alexandr 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
5 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Stětina Filip 2011 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Javorský Václav 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Podveský Drahoslav 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
9 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sixta Radim 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš

Mladší žáci (2009 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Daniel Šik
4 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šmolík Matěj 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
5 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Šulc Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl
9 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Havlík Richard 2009 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
10 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Knotner David 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabóová
11 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Mizera Martin 2008 T.J. Sokol Poděbrady Szabóová, Zmeškal
12 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Toman Josef 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal

Starší žáci (2007 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kladno Podpěra
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Knop Karel 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kubíček Štěpán 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
4 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
5 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Fárka Filip 2005 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal

Dorostenci (2004 - 2001)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bělohlávek Adam 2002 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
2 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Hubálek Jan 2002 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
3 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Mihál Mario 2001 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři