Česká gymnastická federace

Akce

16.5.2019 - 19.5.2019 MG

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

18.5.2019 SGM

SGM -Přebor Jihomoravského kraje

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Olomouckého Kraje

19.5.2019 SGM, SGZ

Přebor města Ostravy

23.5.2019 - 25.5.2019 AE

AER Mistrovství Evropy

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

Reklama

SGM -Přebor Jihomoravského kraje

sportovní gymnastika mužů
 18.5.2019
 pořadatel: TJ Sokol Brno 1
 adresa: Kounicova 20/22, Brno
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.5.2019

Přebor spojen s republikovým přeborem ČOS- prosím přihlaste se na obojí

Seznam přihlášek

nejmladší žáci (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Glotzmann Tomáš 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Pavlíček Daniel 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
3 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
4 Klub sportovní gymnastiky Rosice Adam Michal 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
5 Klub sportovní gymnastiky Rosice Blecha Mikuláš 2012 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
6 Klub sportovní gymnastiky Rosice Kalovský Vladimír 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
7 Klub sportovní gymnastiky Rosice Krátký Robin 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
8 Klub sportovní gymnastiky Rosice B Krška Tobiáš 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
9 KSG Znojmo Vančura Martin 2012 KSG Znojmo Kostik a kol.
10 KSG Znojmo Pilař Denis 2011 KSG Znojmo Kostik a kol.
11 KSG Znojmo Čuport Benjamín 2010 KSG Znojmo Kostik a kol.
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pilát Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
13 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska
14 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Kostik a kol.
15 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
16 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
17 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
18 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Mazánek Matěj 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
19 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Mičánek Dominik 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely
20 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Al-shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely
21 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Bachel Daniel 2010 T.J. Sokol Brno I Vlcek
22 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Valuch Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Vlcek
23 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý

mladší žáci (2008 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Bartošovský Jan 2009 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Michajlov Dean 2008 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
3 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Volec Adam 2008 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
4 Klub sportovní gymnastiky Rosice Haška Martin 2008 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
5 Klub sportovní gymnastiky Rosice Neumann Bartoloměj 2008 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
6 Klub sportovní gymnastiky Rosice Prchal Marek 2009 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
7 KSG Znojmo Honzák Patrik 2008 KSG Znojmo Kostik a kol.
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Šumbera Robin 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý

starší žáci (2005 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Jančuš Vilém 2006 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš Vojtěch 2005 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Klub sportovní gymnastiky Rosice Grzebinski Michal 2006 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
4 Klub sportovní gymnastiky Rosice Kindler Samuel 2005 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Chamzin Karim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pospíšil Martin 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Smith Joseph 2005 T.J. Sokol Brno I Petra Smith

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři