Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 SPL

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

22.10.2019 - 27.10.2019 AG

Evropský závod věkových skupin (EAGC)

25.10.2019 - 28.10.2019 TG

TG Školení rozhodčích I., II. a III. třídy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGM

SGM Grand-Prix J. Matuchy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGZ

SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

26.10.2019 - 27.10.2019 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

28.10.2019 - 3.11.2019 AG

Mistrovství Evropy v akrobatické gymnastice

1.11.2019 - 3.11.2019 AE

Egyptian Pharos Cup

1.11.2019 - 3.11.2019 SGZ

SGŽ Praktický seminář pro trenéry

2.11.2019 SGM, SGZ

SG Chebská bradla

2.11.2019 SGZ

SGŽ POHÁR STUDENTSTVA

2.11.2019 - 3.11.2019 SGM

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

2.11.2019 TG

TG Plzeňský pohár

2.11.2019 TR

Alpen Cup

2.11.2019 TG

TG International Austrian TeamGym Cup

3.11.2019 SGZ

Přebor města Ostravy

7.11.2019 SGM

SGM Přebor Středočeského kraje VS 2019

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

9.11.2019 TG

TG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria

9.11.2019 SGZ

SGŽ Jindřichohradecká liga

9.11.2019 SGZ

SGŽ Memoriál V. Medové

9.11.2019 TR

TRA 5. Pohárový závod

9.11.2019 SPL

ŠPL Memoriál L. Váchy

9.11.2019 SGM

Přebor Zlínského kraje

9.11.2019 SGZ

Ještědský pohár

9.11.2019 SGZ

SGŽ Nominační závod na OHC

9.11.2019 AG

Mistrovství České Republiky AG 2019

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

Reklama

Přebor Zlínského kraje ve sportovní gymnastice žen

sportovní gymnastika žen
 8.6.2019
 pořadatel: Multifunkční hala Gympark - Gymnastika Zlín
 adresa: Nábřeží 3754, Zlín, 76001
 přihlášky prostřednictvím GISu do 30.5.2019
 elektronické výsledky
Přebor Zlínského kraje žen

Seznam přihlášek

VS0 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hriňová Mia 2012 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
3 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
4 Šuráňová Ema 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová
5 Čechová Viktorie 2011 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
6 Belžíková Sofie 2012 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
7 Krumlová Anežka 2012 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
8 Kudláčková Adéla 2011 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
9 Nešporová Viktorie 2011 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
10 Stojanová Sofie 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
11 Vodvárková Tereza 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
12 Zemanová Amálie 2012 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
13 Bartáková Kateřina 2011 TJ Ostrožská Nová Ves MášováIvana
14 Šáchorková Lucie 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
15 Hanzová Ester 2012 TJ Ostrožská Nová Ves Hýbalová Eva
16 Rozsypalová Alžběta 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
17 Vojkůvková Tereza 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
18 Kuzan Denisa 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
19 Kabeláčová Daniela 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
20 Koryčanská Viktorie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
21 Říhová Nikol 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
22 Hilšerová Lily 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
23 Sítková Dorota 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv

VS0 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Králíková Viktorie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
2 De Bari Melissa 2009 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
3 Simerská Kristýna 2010 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
4 Hajdová Eliška 2010 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
5 Zajíčková Eva 2010 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
6 Uhříčková Karolína 2008 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
7 Straková Vivien 2009 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
8 Hurtíková Denisa 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm
9 Benešová Karin 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kovaříková Laura 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová
3 Elšíková Aneta 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
4 Jarošová Leona 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
5 Liškutínová Nelly 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
6 Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
7 Holáňová Tereza 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
8 Kordulová Rozárie 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
9 Van Minnem Lilien 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
10 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková

VS1 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holásková Gabriela 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
2 Králíková Valerie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
3 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
4 Romanina Darja 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
5 Couffin-mudříková Agáta 2009 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
6 Petrlová Sofie 2010 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
7 Prchlíková Nela 2009 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
8 Kozlová Tereza 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
9 Perutková Daniela 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
10 Jurčová Beáta 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková

VS2 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová

VS2 B (2008 a starší)

VS3 A (2010 - 2007)

VS3 B (2006 a starší)

VS3 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baldock Ella 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Hlaváčová Jůlie 2010 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Herda
4 Novosadová Jana 2010 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Herda
5 Matúšová Michaela 2009 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
6 Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
7 Barošová Jana 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková
8 Bell Madelaine 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
9 Hilšerová Sofie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
10 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková
11 Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
12 Sewiolová Karin 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm
13 Thurnheer Milena 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
14 Zátopková Ester 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
15 Urdová Linda 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm

VS4 A (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
2 Minaříková Ema 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
3 Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk

VS4 B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janíková Veronika 2007 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Martináková Natálie 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová
3 Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
4 Vidrmanová Tereza 2007 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra

VS4 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
4 Vlčková Gabriela 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
5 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
6 Maršálková Michaela 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
7 Dobiášová Terezie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
8 Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
9 Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
10 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí
11 Fojtíková Kateřina 2008 TJ Valašské Meziříčí
12 Gerlová Laura 2007 TJ Valašské Meziříčí
13 Kopecká Barbora 2008 TJ Valašské Meziříčí

VS5 A (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Zlín Bezručko,Kalašová

VS5 B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková

VS5 C (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Mazurková Eliška 2006 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Riedlová Eliška 2005 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Sedlaříková Sára 2005 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
5 Stuchlíková Michaela 2006 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
6 Novotná Nela 2005 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
7 Rubešová Valerie 2006 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
8 Šálková Radka 2005 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
9 Zálešáková Terezie 2006 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
10 Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
11 Petřvalská Eliška 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková
12 Gerlová Karin 2005 TJ Valašské Meziříčí

VS6 A (2003 a starší)

VS6 B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Pavlíčková Anna 2004 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra

VS6 C (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocurková Johana 2003 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
2 Plšková Adéla 2003 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
3 Turková Adriana 2004 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
4 Turýnová Lucie 2004 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
5 Štefková Veronika 2004 TJ Valašské Meziříčí
6 Cauzzo Jessica 2003 TJ Valašské Meziříčí

VS0 A Mladší (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štětkářková Stela 2013 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Zeťková Kristýna 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři