Česká gymnastická federace

Akce

16.5.2019 - 19.5.2019 MG

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

18.5.2019 SGM

SGM -Přebor Jihomoravského kraje

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Olomouckého Kraje

19.5.2019 SGM, SGZ

Přebor města Ostravy

23.5.2019 - 25.5.2019 AE

AER Mistrovství Evropy

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

Reklama

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

sportovní gymnastika žen
 8.6.2019
 pořadatel: Multifunkční hala Gympark - Gymnastika Zlín
 adresa: Nábřeží 3754, Zlín, 76001
 přihlášky prostřednictvím GISu do 30.5.2019

Přebor Zlínského kraje žen

Seznam přihlášek

VS0 A (2012 - 2011)

VS0 B (2010 a starší)

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková

VS1 B (2010 a starší)

VS2 A (2011 - 2009)

VS2 B (2008 a starší)

VS3 A (2010 - 2007)

VS3 B (2006 a starší)

VS3 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hlaváčová Jůlie 2010 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Herda
2 Novosadová Jana 2010 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Herda
3 Matúšová Michaela 2009 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký

VS4 A (2009 - 2006)

VS4 B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Martináková Natálie 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová

VS4 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zajíčková Eliška 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
2 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí
3 Fojtíková Kateřina 2008 TJ Valašské Meziříčí
4 Gerlová Laura 2007 TJ Valašské Meziříčí
5 Kopecká Barbora 2008 TJ Valašské Meziříčí

VS5 A (2006 - 2004)

VS5 B (2007 - 2005)

VS5 C (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sedlaříková Sára 2005 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
2 Stuchlíková Michaela 2006 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
3 Gerlová Karin 2005 TJ Valašské Meziříčí

VS6 A (2003 a starší)

VS6 B (2004 a starší)

VS6 C (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocurková Johana 2003 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
2 Plšková Adéla 2003 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
3 Turková Adriana 2004 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
4 Turýnová Lucie 2004 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký

VS0 A Mladší (2013 a mladší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři