Česká gymnastická federace

Akce

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Přebor města Ostravy

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 19.5.2019
 přihlášky prostřednictvím GISu do 12.5.2019

Seznam přihlášek

Začínající žákyně A (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
3 Pokorná Marie 2013 GK Vítkovice Asenová
4 Šišková Dominika 2013 GK Vítkovice Asenová
5 Schwarzová Ella 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
6 Stuchlíková Elizabeth 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

Začínající žákyně B (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
2 Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
3 Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová

Mládež-dívky (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Audová Anežka 2006 GK Vítkovice Nováková, Asenová
2 Baniková Nikola 2004 GK Vítkovice Nováková, Asenová
3 Prucková Veronika 2005 GK Vítkovice Nováková, Asenová
4 Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
5 Plechatá Adéla 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
6 Špoková Silvie 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba
7 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
8 Šáchová Barbora 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
9 Šáchová Zuzana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VS 0A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
4 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
5 Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Mamčařová
6 Štefániková Izabela 2011 GK Vítkovice Mamčařová
7 Štěpánová Tereza 2011 GK Vítkovice Mamčařová

VS 1A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
4 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
5 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
6 Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
7 Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová

VS 2A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
4 Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
5 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

VS 3A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová

VS 4A - krajský přebor (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
2 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
3 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS 0B (2010 a starší)

VS 1B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
5 Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
6 Sikorová Lenka 2009 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
7 Zavadilová Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
8 Fojtíková Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
9 Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
10 Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová

VS 2B (2008 a starší)

VS 3B (2006 a starší)

VS 4B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
2 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
4 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
5 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
6 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
7 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

VS 5B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
3 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová

VS 6B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová

VS 4C (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek
2 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
5 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
6 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová

VS 5C (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
2 Kovářová Viktorie 2005 GK Vítkovice Kaczorová
3 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová

VS 6C (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová

Nejmladší žáci (2012 - 2010)

Mladší žáci (2012 - 2008)

Starší žáci (2012 - 2005)

Začínající žáci A (2012 a mladší)

Začínající žáci B (2009 a mladší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři