Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 SPL

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

22.10.2019 - 27.10.2019 AG

Evropský závod věkových skupin (EAGC)

25.10.2019 - 28.10.2019 TG

TG Školení rozhodčích I., II. a III. třídy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGM

SGM Grand-Prix J. Matuchy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGZ

SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

26.10.2019 - 27.10.2019 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

28.10.2019 - 3.11.2019 AG

Mistrovství Evropy v akrobatické gymnastice

1.11.2019 - 3.11.2019 AE

Egyptian Pharos Cup

1.11.2019 - 3.11.2019 SGZ

SGŽ Praktický seminář pro trenéry

2.11.2019 SGM, SGZ

SG Chebská bradla

2.11.2019 SGZ

SGŽ POHÁR STUDENTSTVA

2.11.2019 - 3.11.2019 SGM

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

2.11.2019 TG

TG Plzeňský pohár

2.11.2019 TR

Alpen Cup

2.11.2019 TG

TG International Austrian TeamGym Cup

3.11.2019 SGZ

Přebor města Ostravy

7.11.2019 SGM

SGM Přebor Středočeského kraje VS 2019

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

9.11.2019 TG

TG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria

9.11.2019 SGZ

SGŽ Jindřichohradecká liga

9.11.2019 SGZ

SGŽ Memoriál V. Medové

9.11.2019 TR

TRA 5. Pohárový závod

9.11.2019 SPL

ŠPL Memoriál L. Váchy

9.11.2019 SGM

Přebor Zlínského kraje

9.11.2019 SGZ

Ještědský pohár

9.11.2019 SGZ

SGŽ Nominační závod na OHC

9.11.2019 AG

Mistrovství České Republiky AG 2019

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

Reklama

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

sportovní gymnastika žen
 26.5.2019
 pořadatel: sportovní hala SFC Opava
 adresa: Lipová 105/2, Opava 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS0A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
2 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
3 Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Kostelníková Patricie 2012 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Štefániková Izabela 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
7 Lamichová Eliška 2011 SGD Špičková-Opava Heiderova
8 Lišková Ellen 2011 SGD Špičková-Opava Heiderova
9 Ondráčková Nikol 2011 SGD Špičková-Opava Heiderova
10 Poštulková Johana 2012 SGD Špičková-Opava Heiderova
11 Sedlářová Agáta 2012 SGD Špičková-Opava Heiderova
12 Válečková Klára 2011 SGD Špičková-Opava Heiderova
13 Malíková Klára 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
14 Žáčková Ema 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
15 Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová
16 Janičkovičová Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá

VS0B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prucková Veronika 2005 GK Vítkovice Nováková, Tomášová
2 Pokorná Anežka 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Dudová Julie 2010 SGD Špičková-Opava Heiderova, Bachova
4 Králová Nella 2009 SGD Špičková-Opava Heiderova
5 Králová Nora 2010 SGD Špičková-Opava Heiderova
6 Píšalová Karolína 2009 SGD Špičková-Opava Heiderova,kopisova
7 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

VS1B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
3 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
6 Fojtíková Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
7 Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
8 Sikorová Lenka 2009 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
9 Zavadilová Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
10 Hýžová Tereza 2010 GK Vítkovice Mamčařová
11 Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
12 Bachová Lucie 2009 SGD Špičková-Opava Sobotíková
13 Gillarová Karolína 2009 SGD Špičková-Opava Sobotíková
14 Holubová Nikola 2010 SGD Špičková-Opava Heiderova, Špičková
15 Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava spickova
16 Vavrečková Johana 2009 SGD Špičková-Opava Bachova, Sobotíková
17 Zmijová Roxana 2010 SGD Špičková-Opava Spickova K+D
18 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A.
19 Jurečková Aneta 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
20 Maláčová Lucie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
21 Míchalová Ester 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
22 Morchová Barbora 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
23 Rettová Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
24 Volfová Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
25 Výtisková Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
26 Hudcová Vanesa 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
27 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
28 Banotová Laura 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
29 Bocková Lilien 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
30 Lancová Kateřina 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová

VS0 5 (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři