Česká gymnastická federace

Akce

16.5.2019 - 19.5.2019 MG

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

18.5.2019 SGM

SGM -Přebor Jihomoravského kraje

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Olomouckého Kraje

19.5.2019 SGM, SGZ

Přebor města Ostravy

23.5.2019 - 25.5.2019 AE

AER Mistrovství Evropy

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

Reklama

SGM Přebor hl. m. Prahy

sportovní gymnastika mužů
 25.5.2019
 pořadatel: SK Hradčany
 adresa: SK Hradčany Praha, Dlabačov 1, Praha 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.5.2019

V rámci Přeboru Prahy proběhne i kontrolní závod juniorů

Seznam přihlášek

nejmladší žáci družstva (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Flek Benjamin 2010 GYMPRA Konecny
2 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Leščák Tomáš 2012 GYMPRA
3 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Lipert Felix 2012 GYMPRA
4 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková
5 Sportovní klub Hradčany, z.s. Bulvas Štěpán 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
6 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kříž Dominik 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
7 Sportovní klub Hradčany, z.s. Pazdírek Matěj 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
8 Sportovní klub Hradčany, z.s. Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava

nejmladší žáci jednotlivci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Flek Benjamin 2010 GYMPRA Konecny
2 Leščák Tomáš 2012 GYMPRA Konecny
3 Lipert Felix 2012 GYMPRA Konecny
4 Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková
5 Kolva Jurij 2011 SK Hradčany Jirka Bomer
6 Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava

mladší žáci družstva (2012 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kopáček David 2009 GYMPRA Kopáčková, konecny
2 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Slavičínský Adam 2009 GYMPRA Konečný
3 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Šimůnek Štěpán 2008 GYMPRA Konečný
4 Sportovní klub Hradčany, z.s. Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Matvei Petrov
5 Sportovní klub Hradčany, z.s. Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek
6 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Bomer Jiří
7 Sportovní klub Hradčany, z.s. Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer

mladší žáci jednotlivci (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopáček David 2009 GYMPRA Kopáčková, Konečný
2 Slavičínský Adam 2009 GYMPRA Konecny
3 Šimůnek Štěpán 2008 GYMPRA Konečný

starší žáci družstva (2012 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sportovní klub Hradčany, z.s. Katalnikov Stepan 2006 SK Hradčany Jiří Bomer
2 Sportovní klub Hradčany, z.s. Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Otava
3 Sportovní klub Hradčany, z.s. Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava
4 Sportovní klub Hradčany, z.s. Unger Kryštof 2007 SK Hradčany Bomer Jiří

starší žáci jednotlivci (2012 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Franěk Viktor 2006 GYMPRA Konečný
2 Černý Salomon 2006 SK Hradčany Labonek
3 Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Novák

kadeti (2012 - 2004)

dorostenci (2004 - 2001)

junioři (2012 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
2 Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek

muži (2001 a starší)

Kontrolní závod juniorů

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři