Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Přebor Olomouckého Kraje

sportovní gymnastika žen
 19.5.2019
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS0 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hajznerová Eliška Oldřiška 2011 GKM Olomouc
2 Konečná Kristýna 2011 GKM Olomouc
3 Koutná Sabina 2012 KSG SK Přerov Cigánková
4 Kroutilová Tina 2012 KSG SK Přerov Cigánková
5 Dubovská Evalína 2011 TJ Šumperk
6 Škrabalová Lucie 2011 TJ Šumperk
7 Unzeitigová Aneta 2011 TJ Šumperk

VS0 B (2010 a starší)

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
2 Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
3 Kapounková Anna Alexandra 2011 SK UP Olomouc Vavroušková
4 Philipp Bára 2011 SK UP Olomouc Michnová
5 Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Vavroušková
6 Kaprálová Adéla 2011 TJ Prostějov Lukášová
7 Procházková Kristýna 2011 TJ Prostějov Lukášová
8 Vrtělová Eliška 2011 TJ Prostějov Lukášová
9 Vašáková Dita 2012 TJ Šumperk

VS1 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čecháková Tina 2006 GKM Olomouc
2 Čejková Sylva 2010 GKM Olomouc Čechová Petra
3 Hrochová Aneta 2010 GKM Olomouc
4 Krestová Barbora 2008 GKM Olomouc
5 Kubešová Anna 2010 SK UP Olomouc Michnová
6 Vavrečková Roxana 2010 SK UP Olomouc Julie Michnová
7 Janečková Eliška 2010 TJ Prostějov Lukášová
8 Pustějovská Sára 2010 TJ Prostějov Lukášová
9 Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová

VS2 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
2 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
3 Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Martina Vavroušková, Veronika Lukášová
4 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová

VS3 A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
2 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
3 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová

VS4 A (2009 - 2006)

VS4 B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková
2 Kenšová Karolína 2008 SK UP Olomouc Michnová
3 Martincová Nela 2008 SK UP Olomouc Vavroušková
4 Muchová Johana 2009 SK UP Olomouc Michnová
5 Nemerádová Nikola 2009 SK UP Olomouc Čadová, Michnová
6 Opichalová Emma 2008 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová

VS5 B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gadasová Monika 2006 KSG SK Přerov Marčáková

VS3 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nyklová Klára 2009 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Paulíčková Adéla 2009 GKM Olomouc Vyvlečková

VS4 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dostálová Barbora 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Poláková Adéla 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
3 Sikorová Sabina 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
4 Spurná Viktorie 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
5 Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
6 Fabiánová Marie 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho
7 Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho
8 Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Pražáková Jana

VS5 C (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šotková Anna 2005 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Šimková Klára 2006 TJ Šumperk Dalibor Gacho

VS0 2013 (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Galasová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková
2 Moštěková Helena 2013 KSG SK Přerov Cigánková
3 Nejmetová Barbora 2013 KSG SK Přerov Marčáková
4 Otáhalová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková
5 Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Vavroušková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři