Česká gymnastická federace

Akce

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Přebor Moravskoslezského kraje

sportovní gymnastika žen
 8.6.2019
 pořadatel: SH GK Vítkovice
 adresa: 29. dubna 259/33, Ostrava - Výškovice, 700 30
 přihlášky prostřednictvím GISu do 2.6.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS 1A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
2 Štěpánová Tereza 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
3 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
4 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
6 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
8 Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
9 Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
10 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
11 Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
12 Kobieluszová Karolína 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
13 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
14 Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VS 2A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
4 Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
5 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
6 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
7 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
8 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
9 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
10 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
11 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
12 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
14 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
15 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
16 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
17 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
18 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS 3A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
2 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
3 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
4 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
5 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová

VS 2B (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kovářová Viktorie 2005 GK Vítkovice Kaczorová
3 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová

VS 3B (2006 a starší)

VS 4B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
2 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
3 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Bartoňová Tereza 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
6 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
7 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
8 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
9 Prokopová Tereza 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A.
10 Valášková Sofie 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
11 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
12 Veselá Julie 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
13 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
14 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová

VS 5B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
2 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
3 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
4 Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
5 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
6 Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS 6B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
2 Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
3 Němcová Nikol 2002 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
4 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
5 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
6 Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
7 Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS 4C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek
2 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
3 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Štěrbová Julie 2008 SGD Špičková-Opava Kopišová
6 Rýžová Klára 2007 SGD Špičková-Opava Spickova
7 Skálová Alexandra 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
8 Hanzelková Denisa 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
9 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kalmusová
10 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kalmusová
11 Pindurová Kristýna 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kalmusová

VS 5C (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
2 Binarová Julie 2005 SGD Špičková-Opava Spickova
3 Silberová Vendula 2005 SGD Špičková-Opava Spickova
4 Šindlářová Sabina 2005 SGD Špičková-Opava Bendová
5 Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kalmusová
6 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová

VS 6C (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Koschatzká Lucie 2004 SGD Špičková-Opava spicková
3 Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
4 Urbanová Patricie 2004 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
5 Šenková Karolína 2004 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
6 Šustalová Natálie 2004 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
7 Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová

VS3C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
2 Foltysová Tereza Abigal 2009 SGD Špičková-Opava Kopišová
3 Čajánková Liliana 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
4 Votýpková Ema 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
5 Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři