Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

Reklama

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

sportovní gymnastika žen
 15.6.2019
 pořadatel: Liberec
 adresa: Jeronýmova 570/22, Liberec 7
 přihlášky prostřednictvím GISu do 12.6.2019
 elektronické výsledky
jednotlivkyně

Seznam přihlášek

VS0A Ústecký kraj (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov R.Hochelova
2 Nolová Kristýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
3 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
4 Škeříková Beáta 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
5 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
6 Koubová Elen 2011 TJ Doksy Klimešová,Tichá
7 Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
8 Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
9 Bayarmagnai Khuslen 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová, Landa
10 Jirásková Rozárie 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová, Landa
11 Narantsatsral Enkh-uchral 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová, Landa
12 Poláková Irena 2011 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
13 Poláková Veronika 2011 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
14 Podolská Natálie 2011 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Tykalová,Bryndová
15 Štofiková Anežka 2011 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Tykalová,Bryndová

VS0B Ústecký kraj (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vencelová Gabriela 2010 KSG Litvínov R.Hochelova
2 Fialová Jana 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
3 Hadravová Adéla 2010 TJ Lokomotiva Česká Lípa
4 Sugardorj Burte-ujin 2010 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová, Landa
5 Pospíšilová Michaela 2009 TJ Slovan Frýdlant coufalová
6 Henychová Anneli 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Tykalová,Bryndová

VS1A Ústecký kraj (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
2 Zavadilová Zdenka 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
3 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
4 Bartásková Aneta 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
5 Rovná Dominika 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
6 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
7 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
8 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
9 Feistnerová Sofie 2011 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů

VS1B Ústecký kraj (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov R.Hochelova
2 Činoveská Valerie 2010 KSG Litvínov R.Hochelova
3 Kučerová Adéla 2010 KSG Litvínov Hochelová
4 Židková Adriana 2010 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
5 Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
6 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
7 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
8 Janatová Viola Ema 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
9 Kalašová Veronika 2009 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
10 Macháčková Kateřina 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
11 Novotná Karolína 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
12 Zimmermannová Julie 2009 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
13 Roubalová Natálie 2009 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
14 Eder Thea 2010 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
15 Šorfová Blanka 2009 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
16 Nguyen Anh Phyong 2008 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
17 Nguyen Anh Que 2008 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
18 Paříková Klára 2009 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
19 Nguyen Trang Anh 2008 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
20 Špidlová Hana 2010 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
21 Židů Barbora 2008 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
22 Bisová Eva 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
23 Bryndová Lucie 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
24 Cermanová Marijana 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
25 Čondlová Lucie 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
26 Rajdlová Daniela 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
27 Smíšková Natalie 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá

VS2A Ústecký kraj (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gýnová Adriana 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká

VS2B Ústecký kraj (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Plevačová Nicol 2008 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
2 Přibylová Natálie 2007 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů

VS3A Ústecký kraj (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Skup.treneru
2 Matiunina Varvara 2008 KSG Litvínov Skup.treneru
3 Racíková Michaela 2008 KSG Litvínov Skup.treneru
4 Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov Skup.treneru
5 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
6 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká

VS3B Ústecký kraj (2006 a starší)

VS4A Ústecký kraj (2009 - 2005)

VS4B Ústecký kraj (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká
2 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
3 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
4 Petráčková Antonie 2007 TJ Stadion Ústí nad Labem Bystroňová
5 Uhlířová Tereza 2008 TJ Stadion Ústí nad Labem Bystroňová

VS5B Ústecký kraj (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Herinková Tereza 2005 KSG Litvínov Skup.treneru
2 Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Skup.treneru
3 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Skup.treneru
4 Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov Skup.treneru
5 Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov Skup.treneru
6 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
7 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
8 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová

VS6B Ústecký kraj (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká
2 Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká
3 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
4 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
5 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová

VS4C Ústecký kraj (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Stejskalová Hana 2008 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
2 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
3 Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová
4 Šimůnková Klára 2008 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová
5 Víznerová Linda 2007 TJ Slovan Frýdlant Coufalová

VS5C Ústecký kraj (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Brzáková Adriana 2005 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
3 Šebestová Alena 2006 TJ Slovan Frýdlant Coufalová
4 Kökertová Hana 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská,

VS3C Ústecký kraj (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
3 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
4 Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá
5 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
6 Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá

VS6 C Ústecký kraj (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila
2 Bednářová Markéta 2004 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová
3 Měchurová Alena 2003 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová
4 Fárková Kateřina 2003 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská,

VS0A Liberecký kraj (2012 - 2011)

VS0B Liberecký kraj (2010 a starší)

VS1A Liberecký kraj (2012 - 2011)

VS1B Liberecký kraj (2010 a starší)

VS2A Liberecký kraj (2011 - 2009)

VS2B Liberecký kraj (2008 a starší)

VS3A Liberecký kraj (2010 - 2007)

VS3B Liberecký kraj (2006 a starší)

VS4A Liberecký kraj (2009 - 2005)

VS4B Liberecký kraj (2010 - 2007)

VS5B Liberecký kraj (2007 - 2005)

VS6B Liberecký kraj (2004 a starší)

VS3C Liberecký kraj (2010 - 2009)

VS4C Liberecký kraj (2008 - 2007)

VS5C Liberecký kraj (2006 - 2005)

VS6C Liberecký kraj (2004 a starší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři