Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

MČR ve sportovní gymnastice mužů

sportovní gymnastika mužů
 29.11.2015
 pořadatel: Praha
 adresa: SK Hradčany Praha, Dlabačov 1, Praha 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 23.11.2015
 elektronické výsledky
povinné sestavy: VS 1 VS 2 mladší VS 2 starší VS 3 VS 4

Seznam přihlášek

VS 1 (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nevrkla Matouš 2007 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla
2 Skýva David 2006 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla
3 Spiller Maxmilián 2006 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla
4 Bitman Adam 2006 Gymnastika Liberec Jägerová/Kučera
5 Holický Vít 2007 Gymnastika Liberec
6 Jäger Adam 2006 Gymnastika Liberec Jägerová/Kučera
7 Jeřábek Lukáš 2007 Gymnastika Liberec
8 Křelina Pavel 2006 Gymnastika Liberec Jägerová/Kučera
9 Wollmann Ondřej 2007 Gymnastika Liberec
10 Žitňan Lukáš 2007 Gymnastika Liberec
11 Bureš Tomáš 2007 GYMPRA Konečný
12 Hampl Viktor 2007 GYMPRA Konečný
13 Hubálek Dominik 2006 GYMPRA Konečný
14 Paur Ondřej 2006 GYMPRA Konečný
15 Červinka Matyáš 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Jiří Kostik
16 Kovajlov Tibor 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Jiří Kostik
17 Buček Robert 2006 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
18 Jančuš Vilém 2006 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
19 Puškač Marek 2006 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
20 Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Labonek Jarda
21 Černý Salomon 2006 SK Hradčany Labonek
22 Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Novák
23 Katalnikov Stepan 2006 SK Hradčany Jiří Bomer
24 Kollert Viktor 2006 SK Hradčany Otava
25 Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Otava
26 Kotáb Eduard 2007 SK Hradčany Novák
27 Kříž Jakub 2006 SK Hradčany Novák
28 Kyselka Filip 2007 SK Hradčany Novák
29 Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Otava
30 Mach Filip 2007 SK Hradčany Otava
31 Mlynár Maxmilián 2006 SK Hradčany Urbánek
32 Monteiro Bailey Kai 2008 SK Hradčany Bomer
33 Pavelka Daniel 2007 SK Hradčany Bomer
34 Prikhodko Sava 2008 SK Hradčany Bomer
35 Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava
36 Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer
37 Unger Kryštof 2007 SK Hradčany Otava
38 Konečný Dan 2006 SK UP Olomouc Jiří Buben
39 Konečný Vít 2008 SK UP Olomouc Jiří Buben
40 Gomola Josef 2006 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák
41 Jelínek Jakub 2007 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák
42 Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
43 Karim Chamzim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
44 Lukscheider Alex 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
45 Obluk Jakub 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
46 Jakša Karel 2007 TJ Doksy
47 Tichý Martin 2007 TJ Doksy
48 Kubíček Ondřej 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Sameš
49 Bouška Jakub 2006 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
50 Brom Daniel 2007 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
51 Erhart Tomáš 2007 TJ Merkur České Budějovice Erhart
52 Šimek Šimon 2006 TJ Merkur České Budějovice Erhart
53 Tomaschko Adam 2008 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
54 Tomáš Ondra 2006 TJ Merkur České Budějovice Erhart
55 Vejsada Tomáš 2007 TJ Merkur České Budějovice Erhart
56 Mezuliánek Jakub 2007 TJ Prostějov Hemerka
57 Mlčoch Martin 2006 TJ Prostějov Hemerka
58 Nosek Adam 2006 TJ Prostějov Hemerka
59 Hůrka Jiří 2008 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil
60 Stavělík Matěj 2007 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil
61 Zachrla Roman 2007 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil
62 Obdržálek Ondřej 2008 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil
63 Hammadi Azíz 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
64 Knop Václav 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
65 Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
66 Leubner Martin 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
67 Procházka Stanislav 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
68 Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
69 Trousil Tadeáš 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
70 Holzbauer Jan 2006 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
71 Melichar Aleš 2006 TJ Sokol Kolín
72 Pecha Radek 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
73 Sauer Lukáš 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
74 Trešl Matěj 2007 TJ Sokol Kolín
75 Vyvial Jan 2006 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
76 Barus Dominik 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
77 Franěk Viktor 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
78 Horvát Adam 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
79 Janouš Lukáš 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
80 Daněk Jonáš 2006 TJ Sokol Zlín Bezručko
81 Klimeš Sebastian 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko
82 Vaculík Jonáš 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko
83 Jaroš Milan 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko
84 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
85 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
86 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
87 Matoušek Aleš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
88 Šmíd Michal 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
89 Jindra Matyáš 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
90 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
91 Piták Matěj 2007 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová

VS 2 mladší (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Švejkovský Jakub 2004 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla
2 Wagner Jakub 2005 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla
3 Ogulchanskii Artem 2006 Gymnastika Liberec
4 Zajíček Adam 2004 Gymnastika Liberec Pietschmann Dalibor
5 Neshyba Milan 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Jiří Kostik
6 Pospíšil Martin 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Jiří Kostik
7 Turoň Jáchym 2005 SG TJ Třinec
8 Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
9 Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
10 Adamec Ondřej 2004 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák
11 Frydrych Ondřej 2004 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák
12 Majerčík Dominik 2004 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák
13 Zaucha Eduard 2005 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák
14 Adamus Sebastian 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
15 Cacek Matyáš 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
16 Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
17 Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
18 Bago Daniel 2004 TJ Merkur České Budějovice Erhart
19 Klabouch Jakub 2004 TJ Merkur České Budějovice Erhart
20 Gregor Matyáš 2005 TJ Prostějov Hemerka
21 Durák Miroslav 2004 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž
22 Stavělík Jakub 2005 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž
23 Hanousek Mikuláš 2005 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
24 Fárka Filip 2005 TJ Sokol Poděbrady MUDr. Zmeškal Miroslav
25 Zítko Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
26 Jakeš Václav 2005 TJ Sokol Vsetín Fojtík
27 Kopecký Michal 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko
28 Maršálek David 2004 TJ Sokol Zlín Bezručko
29 Pluhař Ondřej 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko
30 Jedlička Marian 2004 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová

VS 2 starší (2003 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mrkvica Vít 2003 GK Vítkovice Kopec
2 Říha Jakub 2003 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla
3 Nový Radek 2002 Gymnastika Liberec Pietschmann Dalibor
4 Kiedroň Libor 2002 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák
5 Michalčík Frederik 2003 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák
6 Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
7 Škoda Daniel 2002 T.J. Sokol Brno I Caska st.
8 Brom Jan 2003 TJ Merkur České Budějovice Erhart
9 Petrásek Filip 2002 TJ Prostějov Hemerka
10 Rotrekl Pavel 2002 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž
11 Řezníček Lukáš 2003 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž
12 Bělohlávek Adam 2002 TJ Sokol Poděbrady MUDr. Zmeškal Miroslav
13 Scholz Tobiáš 2003 TJ Sokol Poděbrady MUDr. Zmeškal Miroslav
14 Zítko Jakub 2002 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
15 Neumann Antonín 2002 TJ Sokol Rokycany
16 Baťa Samuel 2002 TJ Sokol Zlín Bezručko
17 Běhal Jonáš 2002 TJ Sokol Zlín Bezručko
18 Maršálek Matěj 2003 TJ Sokol Zlín Bezručko
19 Janda Zbyněk 2002 TJ Stadion Ústí nad Labem

VS 3 (2008 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hynek Michal 2001 SK Hradčany Labonek
2 Nutter Peter 2000 SK Hradčany Labonek
3 Marek Pavel 2001 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
4 Němeček David 2000 T.J. Sokol Brno I Caska
5 Šácha Vojtěch 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
6 Škvařil Jiří 2000 T.J. Sokol Brno I Caska st.
7 Šmíd Richard 2000 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
8 Klabouch Matěj 2000 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
9 Tomaschko Lukáš 2000 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
10 Ponížil Daniel 2000 TJ Prostějov Musil
11 Šafran Jindřich 2000 TJ Prostějov Hemerka
12 Hejný Jakub 2001 TJ Sokol Kolín Žoha M., Taftl M.
13 Smetana Sebastián 2001 TJ Sokol Kolín Žoha M., Taftl M.
14 Szabó Daniel 2001 TJ Sokol Kolín Žoha M., Taftl M.
15 Pulda Štěpán 2000 TJ Sokol Poděbrady MUDr. Zmeškal Miroslav
16 Jirásek Pavel 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
17 Mareš Tomáš 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
18 Šteffl Boreš 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
19 Marghold František 2004 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
20 Vachutka Jan 2005 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
21 Bajer Lukáš 2000 TJ Sokol Zlín Bezručko
22 Hambálek Jan 2001 TJ Sokol Zlín Bezručko

VS 4 (2008 - 1997)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Andrlík Milan 1999 SK Hradčany Labonek Jaromír
2 Palek Otakar 1999 SK Hradčany Labonek Jaromír
3 Cígl Matěj 1999 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
4 Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Vlk
5 Fiala Martin 2000 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
6 Šumbera Josef 1999 T.J. Sokol Brno I Caska st.
7 Klement Petr 1997 TJ Sokol Kolín Chyba Jaroslav
8 Hampel Jiří 1997 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
9 Švehlík Jakub 1999 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
10 Ďásek Martin 1998 TJ Sokol Zlín Bezručko
11 Ott Šimon 1998 TJ Sokol Zlín Bezručko

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři