Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 SPL

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

22.10.2019 - 27.10.2019 AG

Evropský závod věkových skupin (EAGC)

25.10.2019 - 28.10.2019 TG

TG Školení rozhodčích I., II. a III. třídy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGM

SGM Grand-Prix J. Matuchy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGZ

SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

26.10.2019 - 27.10.2019 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

28.10.2019 - 3.11.2019 AG

Mistrovství Evropy v akrobatické gymnastice

1.11.2019 - 3.11.2019 AE

Egyptian Pharos Cup

1.11.2019 - 3.11.2019 SGZ

SGŽ Praktický seminář pro trenéry

2.11.2019 SGM, SGZ

SG Chebská bradla

2.11.2019 SGZ

SGŽ POHÁR STUDENTSTVA

2.11.2019 - 3.11.2019 SGM

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

2.11.2019 TG

TG Plzeňský pohár

2.11.2019 TR

Alpen Cup

2.11.2019 TG

TG International Austrian TeamGym Cup

3.11.2019 SGZ

Přebor města Ostravy

7.11.2019 SGM

SGM Přebor Středočeského kraje VS 2019

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

9.11.2019 TG

TG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria

9.11.2019 SGZ

SGŽ Jindřichohradecká liga

9.11.2019 SGZ

SGŽ Memoriál V. Medové

9.11.2019 TR

TRA 5. Pohárový závod

9.11.2019 SPL

ŠPL Memoriál L. Váchy

9.11.2019 SGM

Přebor Zlínského kraje

9.11.2019 SGZ

Ještědský pohár

9.11.2019 SGZ

SGŽ Nominační závod na OHC

9.11.2019 AG

Mistrovství České Republiky AG 2019

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

Reklama

Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen a mužů A

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 11.6.-12.6.2016
 pořadatel: Třinec
 přihlášky prostřednictvím GISu do 27.5.2016
 elektronické výsledky
kategorie: kadetky, kadeti, jinorky A junioři, ženy MT, muži MT

Seznam přihlášek

KADETKY (2006 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
2 Čondlová Clarissa 2004 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
3 Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
5 Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Trávníčková Barbora 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
7 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
8 Marešová Natalie 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
9 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
10 Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
11 Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
12 Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
13 Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
14 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
15 Vojtová Adéla 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
16 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
17 Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
18 Derková Sabina 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
19 Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná
20 Pokorná Andrea 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
21 Riantová Natálie 2003 TJ Sokol Kampa Miškovic
22 Dvořáková Kristýna 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá
23 Kaláčová Anna Kateřina 2003 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva

JUNIORKY A (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jelínková Kateřina 2001 T.J. Sokol Brno I Janečková
2 Jiříková Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
3 Kršková Aneta 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
5 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
6 Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
7 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
8 Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
9 Měrková Adéla 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
10 Měrková Vendula 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
11 Holcová Magdaléna 2001 TJ Prostějov Lukášová
12 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
13 Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná

ŽENY (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Majerechová Romana 1999 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová
3 Pálešová Kristýna 1991 T.J. Sokol Brno I Janečková
4 Drápalová Veronika 1997 T.J. Sokol Brno I Janečková
5 Kányai Anna Mária 1998 T.J. Sokol Brno I Janečková
6 Nevrklová Marie 2000 T.J. Sokol Brno I Janečková
7 Weisserová Jana 1998 T.J. Sokol Brno I Janečková
8 Cenková Veronika 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
9 Orságová Kateřina 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
10 Mičková Eva 1999 TJ Prostějov Lukášová

KADETI (2001 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hynek Michal 2001 SK Hradčany Hasa
2 Marek Pavel 2001 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
3 Šácha Vojtěch 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
4 Žitný David 2001 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
5 Hejný Jakub 2001 TJ Sokol Kolín Žoha M., Taftl M.
6 Smetana Sebastián 2001 TJ Sokol Kolín Žoha M., Taftl M.
7 Szabó Daniel 2001 TJ Sokol Kolín Žoha M., Taftl M.
8 Jirásek Pavel 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
9 Mareš Tomáš 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
10 Šteffl Boreš 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
11 Hambálek Jan 2001 TJ Sokol Zlín Bezručko

JUNIOŘI (2002 - 1998)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sliž Radomír 1999 SG TJ Třinec Schlauer, Sliž
2 Andrlík Milan 1999 SK Hradčany Labonek Jaromír
3 Ďásek Martin 1998 SK Hradčany Labonek
4 Kalný Ondřej 2001 SK Hradčany Labonek
5 Nutter Peter 2000 SK Hradčany Labonek
6 Palek Otakar 1999 SK Hradčany Labonek Jaromír
7 Cígl Matěj 1999 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
8 Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Vlk
9 Fiala Martin 2000 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
10 Němeček David 2000 T.J. Sokol Brno I Caska
11 Šmíd Richard 2000 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
12 Kopa Filip 2000 TJ Prostějov
13 Ponížil Daniel 2000 TJ Prostějov Musil
14 Šafran Jindřich 2000 TJ Prostějov
15 Bega David 2000 TJ Sokol Kolín Žoha M. Taftl M.
16 Švehlík Jakub 1999 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
17 Bajer Lukáš 2000 TJ Sokol Zlín Bezručko
18 Ott Šimon 1998 TJ Sokol Zlín Bezručko

MUŽI (1998 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janeczko Ondřej 1996 SG TJ Třinec
2 Radovesnický Daniel 1994 SK Hradčany Otava/ Chyby J.
3 Ye Tomáš 1996 SK Hradčany Otava/ Hasa
4 Bráblík Richard 1991 T.J. Sokol Brno I Caska
5 Jessen David 1996 T.J. Sokol Brno I
6 Káčer Jan 1995 T.J. Sokol Brno I Caska
7 Krejčí Milan 1973 T.J. Sokol Brno I Caska
8 Lazorík Jakub 1987 T.J. Sokol Brno I
9 Seidl Filip 1992 T.J. Sokol Brno I Caska
10 Veselý Jiří 1991 T.J. Sokol Brno I
11 Klement Petr 1997 TJ Sokol Kolín Chyba Jaroslav
12 Taftl Martin 1977 TJ Sokol Kolín
13 Hampel Jiří 1997 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
14 Šmejkal Michal 1995 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
15 Šamša Jakub 1995 TJ Sokol Zlín Bezručko

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři