Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Přebor Jihočeský kraj SGM

sportovní gymnastika mužů
 13.11.2016
 pořadatel: České Budějovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 7.11.2016
 elektronické výsledky
Současně se závodem KP bude probíhat závod SG Linec a Sokol Kladno, po skončení seminář pro trenéry.
IMG_3097.JPG IMG_3554.JPG IMG_3556.JPG IMG_3559.JPG IMG_3561.JPG IMG_3562.JPG

Seznam přihlášek

VS1 (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice
5 Rousek Matyáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
6 Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice
7 Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice
8 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
9 Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
10 Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice
11 Vlášek Jiří 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
12 Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
13 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková
14 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
15 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
16 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
17 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
18 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
19 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
20 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
21 Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
22 Vojta Václav 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

VS2 mladší (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bouška Jakub 2006 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
2 Jurčík Šimon 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
3 Nečas Maxmilián 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
4 Oťahel Tomáš 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
5 Tomáš Ondra 2006 Merkur České Budějovice Erhart
6 Hammadi Azíz 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
7 Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
8 Procházka Stanislav 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
9 Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
10 Trousil Tadeáš 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
11 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
12 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
13 Matoušek Aleš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
14 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

VS2 starší (2004 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
3 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
5 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
6 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

VS 3 (2001 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vlček Tomáš 2002 Merkur České Budějovice Erhart

VS4 (1998 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klabouch Matěj 2000 Merkur České Budějovice Tomaschko

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři