Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Vánoční závod - Vršovice

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 17.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
 adresa: Sportovní 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 14.12.2016
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Žáci 2006 (2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
2 Kobrle Jan 2006 TJ Avia Čakovice kolektiv
3 Vyskočáni Kryštof 2006 TJ Avia Čakovice kolektiv
4 Marckardt Eric 2006 TJ Sokol Plzeň I Janovi,Reinwartovà
5 Mráz Pavel 2006 TJ Sokol Plzeň I Janovi
6 Reinwart Zdeněk 2006 TJ Sokol Plzeň I Janová
7 Vajsar Lukáš 2006 TJ Sokol Police nad Metují Jitka Krásná
8 Barus Dominik 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
9 Hejnal Jan 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
10 Janouš Lukáš 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl
11 Polák Štěpán 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vopelka
12 Slavičínský Jáchym 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška
13 Blažek Alex 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vopelka
14 Kožíšek Matěj 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vopelka
15 Drábek Kristián 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková

Žáci 2007 (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jeřábek Lukáš 2007 Gymnastika Liberec Drábek
2 Zrostlík Šimon 2007 TJ Avia Čakovice kolektiv
3 Jakša Karel 2007 TJ Doksy
4 Kubíček Ondřej 2007 TJ Doksy Jakša
5 Tichý Martin 2007 TJ Doksy
6 Jokl Tomáš 2007 TJ Sokol Plzeň I Janová,Reinwartovã
7 Petr Jáchym 2007 TJ Sokol Police nad Metují Jitka Krásná
8 Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
9 Jann Filip 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška
10 Kožíšek Josef 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška
11 Bočan Vojtěch 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška
12 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
13 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
14 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
15 Novotný Vít 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková, Pištěková

Žáci 2008 (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Otava
2 Kazimour Jakub 2008 TJ Sokol Plzeň I
3 Müller Jan 2008 TJ Sokol Plzeň I
4 Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
5 Potužník Čeněk 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vopelka
6 Slovák Jakub 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
7 Šimůnek Štěpán 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška
8 Ďurana Eduard 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška
9 Muchl Tomáš 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška
10 Bouma Antonín 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška
11 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
12 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
13 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová

Žáci 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann/Jägerová
2 Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann/Jägerová
3 Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann/Jägerová
4 Promberer Johan 2009 SK Hradčany Moláčková
5 Štochl Ellie 2009 SK Hradčany Moláčková
6 Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek
7 Herčík Miki 2009 TJ Avia Čakovice kolektiv
8 Hrachovec Jakub 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
9 Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
10 Kasparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
11 Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
12 Slavičínský Adam 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko P.
13 Trachta Kryštof 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
14 Trachta Tadeáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
15 Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
16 Pecháč Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška
17 Slavík Antonín 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška
18 Hrubý Otakar 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek
19 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková
20 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková

Žáci 2010 (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žitňan Štěpán 2010 Gymnastika Liberec Pietschmann/Jägerová
2 Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava
3 Kolva Jurij 2011 SK Hradčany Bomer
4 Bulvas Štěpán 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv
5 Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
6 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy
7 Müller Adam 2010 TJ Sokol Plzeň I
8 Chytrý Hynek 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
9 Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
10 Růžička Tadeáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek
11 Švec Vojtěch 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek
12 Valouch Vít 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek
13 Beránek Jakub 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek
14 Šťastný Ondřej 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek
15 Vlček Filip 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek
16 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková
17 Klečacký Šimon 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová
18 Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová, Donátová

Žákyně 2007 (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Mamčařová
2 Bajerová Mia 2007 GYMPRA Morysková B.
3 Szánto Eva 2007 GYMPRA Morysková B.
4 Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská
5 Jebavá Eliška 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
6 Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
7 Vlasáková Nikola 2007 TJ Avia Čakovice kolektiv
8 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
9 Pavelkova Jolana 2007 TJ Pedagog Modřany
10 Běhalová Nikola 2007 TJ Pedagog Modřany
11 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
12 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
13 Sojková Helena 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
14 Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
15 Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
16 Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa V.Zmeškalová
17 Kacbundová Veronika 2007 TJ Sokol Plzeň I Kolektiv
18 Kučová Lucie 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
19 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
20 Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
21 Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

Žákyně 2008 (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Makovská Denisa 2008 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
2 Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
3 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Hana Dvořáková
4 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová, Mamčařová
5 Horsinková Hana 2008 GK Vítkovice Kaczorová
6 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
8 Horáková Lucie 2008 GT Šestajovice Sýkorová
9 Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová
10 Hošková Hana 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
11 Plasová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
12 Špindlerová Nela 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
13 Ladinová Anežka 2008 GYMPRA Morysková B.
14 Makovská Ema 2008 GYMPRA Morysková B.
15 Kubátová Agáta 2008 SK Hradčany Opocenska
16 Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany Opočenská
17 Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová
18 Barcalová Hedvika 2008 TJ Avia Čakovice kolektiv
19 Pavlišová Julie 2008 TJ Avia Čakovice kolektiv
20 Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
21 Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
22 Marková Eva 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
23 Tulachová Žofie 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
24 Schetihauerová Anna 2008 TJ Slovan Praha
25 Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
26 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
27 Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
28 Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
29 Blažková Kateřina 2008 TJ Sokol Plzeň I Kolektiv
30 Feřsteková Eliška 2008 TJ Sokol Plzeň I Kolektiv
31 Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
32 Ryšavá Viktorie 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
33 Svobodová Marie 2008 TJ Sokol Žižkov II Petráková
34 Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
35 Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
36 Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

Žákyně 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
2 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
3 Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Poláková, Horáková
4 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
5 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
6 Hrdličková Barbora 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
7 Kořínková Jitka 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
8 Rosenbaumová Viktorie 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
9 Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková B.
10 Janáčková Joanna 2009 SK Hradčany Opočenská
11 Sahulová Johana 2009 SK Hradčany Opočenská
12 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová
13 Schwarzová Adéla 2009 TJ Avia Čakovice kolektiv
14 Schwarzová Aneta 2009 TJ Avia Čakovice kolektiv
15 Šilhavíková Viktorie 2009 TJ Bohemians Praha Opočenská
16 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
17 Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
18 Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
19 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá
20 Réblová Klára 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá
21 Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá
22 Mrázová Ema 2009 TJ Pedagog Modřany
23 Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
24 Pravdová Adéla 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
25 Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
26 Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
27 Smetanová Sára 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
28 Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
29 Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
30 Štejrová Dominika 2009 TJ Sokol Plzeň I Kolektiv
31 Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
32 Panova Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
33 Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
34 Podoubská Viktorie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Voáčková M.
35 Bendová Emma 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
36 Lauková Noemi 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
37 Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
38 Raba Rozálie 2009 TJ Sokol Žižkov II Petráková
39 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
40 Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová

Žákyně 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lerley Karolina 2010 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
2 Šedinová Eliška 2010 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
3 Nykodýmová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Miševa Alexandra 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
5 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
6 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
7 Senftová Eva 2010 Gymnastika Dobříš
8 Dubaničová Nikola 2010 GYMPRA Lovětínská
9 Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Opočenská
10 Zagorska Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová
11 Formánková Magdalena 2010 SK Hradčany Lipšanová
12 Kubíková Sofie 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv
13 Škarohlídová Vanesa 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv
14 Tomanová Elen 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv
15 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
16 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
17 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
18 Pavelková Sofie 2010 TJ Pedagog Modřany
19 Gavlasová Kristýna 2010 TJ Pedagog Modřany
20 Dušková Darina 2010 TJ Pedagog Modřany
21 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
22 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
23 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
24 Ratajová Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
25 Čermáková Ema 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
26 Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková
27 Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
28 Ženíšková Janika 2010 TJ Sokol Žižkov II Petráková
29 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
30 Ludvíková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
31 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
32 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
33 Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

Žákyně 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
2 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
3 Duchoňová Kateřina 2011 GT Šestajovice Sýkorová M+B
4 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová M+B
5 Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Sýkorová M+B
6 Matějů Monika 2011 Gymnastika Dobříš Hana Hošková
7 Sochorová Helena 2011 Gymnastika Dobříš Hana Hošková
8 Fišerová Sarah 2011 GYMPRA Lovětínská
9 Petránková Klára 2011 GYMPRA Lovětínská
10 Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany Lipšanová
11 Dudová Viktorie 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
12 Vraná Viktorie 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
13 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
14 Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
15 Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
16 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
17 Salgová Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
18 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
19 Schejbalová Magdaléna 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
20 Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
21 Mensová Petra 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
22 Polcarová Sára 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři