Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Liberecký pohár

sportovní gymnastika mužů
 23.4.2016
 pořadatel: Gymnastika Liberec
 adresa: Jeronýmova 570/22, 460 01 Liberec
 přihlášky prostřednictvím GISu do 17.4.2016
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Adepti

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava
2 Janko Dominik Karel 2006 Spartak Trutnov
3 Krátký Šimon 2008 Spartak Trutnov
4 Vogler Matyáš 2008 Spartak Trutnov
5 Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
6 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy
7 Kasparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
8 Ostapenko David 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
9 Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
10 Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
11 Bahenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
12 Chytrý Hynek 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
13 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková
14 Vesecký Robin 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková
15 Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková
16 Šafárik Robin 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková
17 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková
18 Klečacký Šimon 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká

Nejmladší žáci (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chramosta David 2009 SK Hradčany Bomer
2 Kamula Ethan 2008 SK Hradčany bomer
3 Krejčík Leon 2009 SK Hradčany bomer
4 Monteiro Bailey Kai 2008 SK Hradčany Bomer
5 Pavelka Daniel 2007 SK Hradčany Bomer
6 Prikhodko Sava 2008 SK Hradčany Bomer
7 Roškot Daniel 2008 SK Hradčany Bomer
8 Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer
9 Voplatek Petr 2008 SK Hradčany Bomer
10 Krejčík Noel 2007 SK Hradčany bomer
11 Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Labonek Jarda
12 Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Novák
13 Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek
14 Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Otava
15 Mach Filip 2007 SK Hradčany Otava
16 Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava
17 Unger Kryštof 2007 SK Hradčany Otava
18 Kubíček Ondřej 2007 TJ Doksy Sameš
19 Tichý Martin 2007 TJ Doksy
20 Jakša Karel 2007 TJ Doksy
21 Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
22 Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
23 Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
24 Slovak Jakub 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
25 Svoboda Jonáš 2007 TJ Sokol Rokycany Mužík
26 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
27 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová

Mladší žáci (2009 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černý Salomon 2006 SK Hradčany Labonek
2 Katalnikov Stepan 2006 SK Hradčany Jiří Bomer
3 Kollert Viktor 2006 SK Hradčany Otava
4 Vrba Jan 2005 SK Hradčany Otava
5 Smith Joseph 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
6 Hammadi Azíz 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
7 Barus Dominik 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
8 Beneš Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
9 Franěk Viktor 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
10 Hejnal Jan 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
11 Horvát Adam 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
12 Janouš Lukáš 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
13 Zítko Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
14 Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak
15 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
16 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
17 Matoušek Aleš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

Starší žáci (2005 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Skokan Jaroslav 2004 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
2 Zítko Jakub 2002 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
3 Kulle Dalibor 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak
4 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
5 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
6 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

Kadeti (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jirásek Pavel 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
2 Mareš Tomáš 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
3 Šteffl Boreš 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský

Dorostenci (2000 - 1998)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři