Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Závod přípravek Trhové Sviny 2016

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 8.10.2016
 pořadatel: tělocvična základní školy Trhové Sviny
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.10.2016

tento závod je určen pro děti z Jihočeského kraje a kraje Vysočina

Seznam přihlášek

Kat. I = 2010 a ml. (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Králová Simona 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
2 Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
3 Nušlová Kamila 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
4 Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
5 Kuldanová Anežka 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
6 Berešová Eliška 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
7 Brdlíková Valerie 2011 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
8 Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
9 Tylová Diana 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
10 Davidová Ema 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana a Lída
11 Kaštánková Karolína 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Kunzová Pavla, Smoleňová Kateřina
12 Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Kunzová Pavla, Smoleňová Kateřina
13 Dudová Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Kunzová Pavla, Smoleňová Kateřina
14 Tisoňová Radka 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana a Lída
15 Kaštánková Kateřina 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana a Lída

Kat. II = 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Asterová
2 Matějková Ema 2009 TJ Nová Včelnice Asterová
3 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
4 Exlová Monika 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Kunzová Pavla, Smoleňová Kateřina

Kat. III = 2007 - 2008 (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáková Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Asterová
2 Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
3 Melicharová Marie 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
4 Chválová Stela 2008 TJ Nová Včelnice Asterová
5 Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
6 Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
7 Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
8 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
9 Furioso Dana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
10 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
11 Dohnalová Anna 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana a Lída

Kat. I = 2008 - 2009 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
2 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
3 Vojta Václav 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
4 Janouchová Monika 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Kunzová Pavla, Smoleňová Kateřina

Kat. II = 2010 a ml. (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sobotík Martin 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub
2 Sobotík Jakub 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub
3 Vojta Jakub 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři