Česká gymnastická federace

Akce

19.10.2017 - 22.10.2017

AKR Mistrovství Evropy

21.10.2017

SGŽ Vítkovice Cup

21.10.2017

SGM Memoriál V. Somolíka

21.10.2017

TG Pohár města Příbrami

21.10.2017

Přebor JMK kluci

22.10.2017

SGM Memoriál K. Hartiga

22.10.2017

SGŽ O cenu Chodska

22.10.2017

SGŽ Baby Gym Cup

22.10.2017

SGŽ Přebor ČOS Morava

27.10.2017 - 28.10.2017

SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C

27.10.2017 - 29.10.2017

AER Hungarian Aerobic Open

28.10.2017

TRA Alpen Cup

28.10.2017 - 29.10.2017

SG Školení rozhodčích III. třídy

31.10.2017 - 2.11.2017

SGM VT juniorů

2.11.2017 - 4.11.2017

SG Závod OH nadějí

4.11.2017

SGŽ Mikulášský pohár

4.11.2017

TRA Mistrovství ČR žactva (J+SY+DR)

4.11.2017

SG Mikulášský pohár

4.11.2017

SGŽ Pohár studentstva

4.11.2017

TG Plzeňský pohár

4.11.2017

TG Baby TeamGym

5.11.2017

SG Chebská bradla

5.11.2017

přebor JMK děvčata

5.11.2017

Workshop - dopomoc a průpravy ve sportovní gymnastice

6.11.2017 - 13.11.2017

TRA Mistrovství světa

11.11.2017

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

11.11.2017

SGŽ Memoriál V. Medové

11.11.2017 - 12.11.2017

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

11.11.2017

SGM Přebor Zlínského kraje

11.11.2017

SGŽ Jindřichohradecká liga

11.11.2017

Pohár ČASPV

11.11.2017

SGŽ Ještědský pohár

11.11.2017

OŠ Memoriál L. Váchy

11.11.2017

SGŽ Ještědský pohár

12.11.2017

SGŽ Přebor ČOS - finále

12.11.2017

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

12.11.2017

SGŽ Přebor města Ostravy

16.11.2017 - 19.11.2017

TRA WAGC

17.11.2017

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

17.11.2017

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2017

SGŽ Přebor Plzeňského kraje

17.11.2017

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

17.11.2017 - 18.11.2017

AER Pohár Federací - 4. kolo

17.11.2017

SGŽ Přebor Středočeského kraje

18.11.2017 - 19.11.2017

SG Memoriál J. Gajdoše

18.11.2017

SG Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

18.11.2017

SGM Veteraniáda

18.11.2017

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

19.11.2017

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

Reklama

Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF)

sportovní gymnastika žen
 20.5.2017
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
 adresa: Slovenská 2, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.5.2017
 elektronické výsledky
Letošní 29. ročník je již tradičně také kvalifikačním závodem pro Mistrovství ČR v kategoriích starších žákyň, žákyň A a kadetek. V rámci akce proběhne druhý nominační závod juniorek na EYOF.
Program:
9.00 hod. závod - starší žákyně (1. sled) - 38 záv.
11.15 hod. závod - starší žákyně (2. sled) - 35 záv.
14.10 hod. závod - žákyně A (3. sled) – 45 záv.
17.20 hod. závod – kadetky (4. sled) - 20 záv.
19.20 hod. závod – juniorky/ženy a juniorky EYOF (5. sled) – 10 + 7 záv.

Pořadatel si vyhrazuje právo úpravy časového programu po prezenci jednotlivých kategorií.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ
VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI
V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE 
>>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ 
KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU 
NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři