Česká gymnastická federace

Akce

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

Školení trenérů SG II. a III. třídy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

12.10.2019 SGM, SGZ

SG Závod přípravek

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 OS

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

Reklama

SGŽ O Pohár Českých Budějovic

sportovní gymnastika žen
 13.5.2017
 pořadatel: České Budějovice
 adresa: Gymcentrum, Pražská 19, České Budějovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 9.5.2017
 elektronické výsledky
dvojboj: kladina a prostná

Seznam přihlášek

Základní stupeň (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
2 Janáková Amálie 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
3 Knotová Edita 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
4 Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
5 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
6 Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
7 Říhová Lucie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
8 Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
9 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová
10 Handlovská Viktorka 2009 T.J. Sokol Domažlice Duffková
11 Kúgelová Nela 2010 T.J. Sokol Domažlice Duffková
12 Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Duffková
13 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová
14 Mertová Amélie 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J.,Hofbauerová
15 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová
16 Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
17 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
18 Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
19 Nerudová Zuzana 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková
20 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
21 Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková
22 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
23 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
24 Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
25 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
26 Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
27 Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Kunzová Pavla, Smoleňová Kateřina
28 Janouchová Monika 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
29 Zdeňková Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
30 Doulová Marie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
31 Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
32 Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková

Mladší žákyně (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
2 Horáčková Adéla 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
3 Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
4 Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
5 Volmanová Bára 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
6 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová
7 Schmidtová Sára 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Duffková
8 Schirová Tereza 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Duffková
9 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
13 Rybáková Josefina 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
14 Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
15 Venclíková Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

Starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 Eiseltová Ellen 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
6 Hirschová Marion 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
7 Kolbanová Krystýna 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
8 Kubešková Karolína 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
9 Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
10 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
11 Bořánková Anna 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
12 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
13 Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

Žákyně A (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová

Žákyně B (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chvátalová Tereza 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 Janáková Dominika 2006 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Lazar Mara 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
4 Hýblová Kristýna 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
6 Švehlová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
7 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
8 Tomšů Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svobodovi, Zourová
9 Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová

Žákyně C (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáková Kateřina 2007 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Filausová Barbora 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Chromá Sára 2005 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Kňourková Tereza 2007 SG Pelhřimov Zourová, Svobodová
5 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi
6 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi
7 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralovi
8 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
9 Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Vágnerová Lucie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
14 Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
15 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
16 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
17 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
18 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
19 Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
20 Vozobulová Pavla 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
21 Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
22 Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

Juniorky a ženy B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chalupová Petra 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 Polívková Zuzana 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová

Juniorky a ženy C (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Pavlíková, Dubová
2 Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
3 Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
4 Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
5 Reichmanová Natálie 2002 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
6 Tokárová Vanesa 2004 TJ Šumavan Vimperk Vozobulová Pavlína
7 Hojdekrová Tereza 2004 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři