Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGM Májový pohár

sportovní gymnastika mužů
 20.5.2017
 pořadatel: TJ Doksy
 adresa: Tělocvična školy K. H. Máchy, Valdštejnská ul. Doksy
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.5.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

GYMTV (2010 - 2003)

Minižáci (2015 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chytrý Hynek 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
2 Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
3 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková
4 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká,Donátová
5 Klečacký Šimon 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
6 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Donátová
7 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková.Klečacká
8 Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová, Donátová

Nejmladší žáci (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
2 Kasparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
3 Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
4 Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
5 Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
6 Potužník Čeněk 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
7 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
8 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
9 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
10 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
11 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
12 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková
13 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková

Mladší žáci (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blažek Alex 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vopelka
2 Kožíšek Matěj 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vopelka
3 Polák Štěpán 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vopelka
4 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
5 Drábek Kristián 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková
6 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
7 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková

Starší žáci (2005 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
2 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
3 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
4 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři