Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

sportovní gymnastika žen
 3.6.2017
 pořadatel: Veselí nad Lužnicí
 adresa: ulice Sokolská 651, Veselí nad Lužnicí
 přihlášky prostřednictvím GISu do 30.5.2017
 elektronické výsledky
Krajský přebor jednotlivkyň 2017

Seznam přihlášek

Základní stupeň (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
2 Janáková Amálie 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
3 Knotová Edita 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
4 Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
5 Říhová Lucie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
6 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová
7 Bůžková Kristýna 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
8 Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
9 Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
10 Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Blechová
11 Matějková Ema 2009 TJ Nová Včelnice Blechová
12 Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Blechová
13 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová
14 Mertová Amélie 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová
15 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová
16 Vychodilová Eliška 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J.,Hofbauerová
17 Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
18 Bártová Eliška 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Sedláková, Rajková
19 Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
20 Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
21 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
22 Nerudová Zuzana 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková
23 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
24 Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková
25 Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Kunzová Pavla, Smoleňová Kateřina
26 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
27 Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
28 Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
29 Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
30 Doulová Marie 2010 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
31 Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
32 Zdeňková Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie

Mladší žákyně (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
2 Horáčková Adéla 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
3 Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
4 Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
5 Volmanová Bára 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi. Kubešová Ma.
6 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Zourová, Švecová,Svobodová
7 Engelová Kamila 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
8 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
9 Martanová Klára 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná
10 Dvořáková Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Kolář
11 Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková A.
12 Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková A.
13 Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková A.
14 Špačková Bára 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková A.,
15 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková A.
16 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
17 Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
18 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
19 Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
20 Rybáková Josefina 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
21 Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
22 Venclíková Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

Starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová

Žákyně A (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová

Žákyně B (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chvátalová Tereza 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 Janáková Dominika 2006 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Lazar Mara 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
4 Hýblová Kristýna 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
6 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi,Zourová
7 Tomšů Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svobodovi, Zourová
8 Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
9 Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
10 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

Žákyně C (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáková Kateřina 2007 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Filausová Barbora 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Chromá Sára 2005 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
5 Hajná Bára 2006 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
6 Hanzlová Anna 2005 TJ Nová Včelnice Kolář
7 Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
8 Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová
9 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi
10 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi
11 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi
12 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
13 Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Vágnerová Lucie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
16 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
17 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
18 Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
19 Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
20 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
21 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
22 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
23 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
24 Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
25 Vozobulová Pavla 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
26 Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

Juniorky B (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chalupová Petra 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 Polívková Zuzana 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
4 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

Juniorky C (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
2 Hojdekrová Tereza 2004 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
3 Pflanzerová Nella 2004 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
4 Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
5 Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
6 Reichmanová Natálie 2002 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
7 Reichmanová Nikola 2002 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
8 Tokárová Vanesa 2004 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
9 Uhříčková Natálie 2004 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

Ženy B (2001 a starší)

Ženy C (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Pavlíková, Dubová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři