Česká gymnastická federace

Akce

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

27.4.2019 AE

AER O Velikonoční vajíčko

27.4.2019 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

27.4.2019 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

27.4.2019 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek

27.4.2019 SGM

Přebor Středočeského kraje

27.4.2019 TR

TRA 1. Pohárový závod

27.4.2019 SGZ

Trhovosvinenský pohár 2019

28.4.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

28.4.2019 TR

TRA Litoměřický kalich

28.4.2019 SGZ

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

28.4.2019 SGZ

Memoriál J. Junka

28.4.2019 SGM

O zlatou placku

1.5.2019 SGM, SGZ

SG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj

3.5.2019 - 5.5.2019 SGM

SGM Memoriál Jozefa Pajora

4.5.2019 SGZ

SGŽ Brnkačka

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry

4.5.2019 TR

TRA Zlatý Radegast

4.5.2019 SGZ

SGŽ Rosická štika

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Nord Cup

5.5.2019 SGM

SGM Pohár města Rosice

6.5.2019 - 12.5.2019 XX

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

8.5.2019 SGZ

Nominační závod na ODM za MS kraj

10.5.2019 - 11.5.2019 TG

TG Mistrovství ČR

11.5.2019 - 12.5.2019 AE

AER Pohár Federací - 2. kolo

11.5.2019 SGZ

SGŽ O pohár Českých Budějovic

11.5.2019 SGZ

SGŽ Kvalifikační závod MČR

11.5.2019 TR

TRA ČR - Hesensko

11.5.2019 SGM

SGM Májový pohár

12.5.2019 SGM

SGM Prebor Zlínského kraje

12.5.2019 SGM

krajský přebor Zl.muž.sl.

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

18.5.2019 SGM

SGM -Přebor Jihomoravského kraje

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

Reklama

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

sportovní gymnastika mužů
 4.6.2017
 pořadatel: České Budějovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 31.5.2017
 elektronické výsledky
Dorost.jpg MZ d.jpg MZj.jpg NZd.jpg NZj.jpg SZd.jpg SZj.jpg

Seznam přihlášek

nejmladší žáci (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice
2 Rak Matyáš 2009 Merkur České Budějovice
3 Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice
4 Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice
5 Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice
6 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Klouda Matěj 2008 Merkur České Budějovice
8 Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice
9 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková
10 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Donátová
11 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
12 Klečacký Šimon 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
13 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
14 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
15 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
16 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
17 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková.Klečacká
18 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká,Donátová
19 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková
20 Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová, Donátová
21 Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
22 Maděra Martin 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
23 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
24 Sobotík Martin 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub
25 Vojta Václav 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

nejmladší žáci (2010 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Rak Matyáš 2009 Merkur České Budějovice
2 Merkur České Budějovice Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice
3 Merkur České Budějovice Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice
4 Merkur České Budějovice Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
5 Merkur České Budějovice B Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice
6 Merkur České Budějovice B Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice
7 Merkur České Budějovice B Klouda Matěj 2008 Merkur České Budějovice
8 Merkur České Budějovice B Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice
9 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
10 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
11 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
12 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
13 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Klečacký Šimon 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
14 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
15 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková
16 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková
17 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí C Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká,Donátová
18 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí C Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová, Donátová
19 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí C Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková.Klečacká
20 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí C Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Donátová
21 TJ Spartak Trhové Sviny Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
22 TJ Spartak Trhové Sviny Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
23 TJ Spartak Trhové Sviny Sobotík Martin 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub
24 TJ Spartak Trhové Sviny Vojta Václav 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

mladší žáci (2010 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Merkur České Budějovice Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Merkur České Budějovice Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Merkur České Budějovice B Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Vaněčková, Svobodová
5 Merkur České Budějovice B Tomáš Ondra 2006 Merkur České Budějovice Erhart
6 Merkur České Budějovice B Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
7 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
8 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Drábek Kristián 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková
9 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
10 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková

mladší žáci (2010 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
2 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Vaněčková, Svobodová
4 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
5 Tomáš Ondra 2006 Merkur České Budějovice Erhart
6 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
8 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
9 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
10 Drábek Kristián 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková
11 Hnízdil David 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková
12 Novotný František 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
13 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

starší žáci (2010 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
3 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
5 Nečas Maxmilián 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
6 Jurčík Šimon 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
7 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
8 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
9 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
10 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

starší žáci (2010 - 2003)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Merkur České Budějovice Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
3 Merkur České Budějovice Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Merkur České Budějovice Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
5 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
6 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
7 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
8 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

dorostenci (2002 - 1999)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klabouch Matěj 2000 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Vlček Tomáš 2002 Merkur České Budějovice Erhart

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři