Česká gymnastická federace

Menu

Akce

16.2.2019 - 17.2.2019 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

16.2.2019 - 17.2.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

Reklama

Nela Čonková

Ročník:2009
Město:Ostrava
Trenér:Dudová, El-Khairy
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 5.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 9.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 8.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší II 6.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 2.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 4.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 1.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 30.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 2.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 18.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 2.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ V. žákyně 2009 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 2.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 2.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2010-2009 7.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2010-2009 4.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší II A 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 5.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 38.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 8.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čertice - jedn. 18.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čertice 5.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 14.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Mladší žákyně B 0.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čerťata 8.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 5-6 let družstva 2.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ II.kategorie 5.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři