Česká gymnastická federace

Menu

Akce

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

Školení trenérů SG II. a III. třídy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

12.10.2019 SGM, SGZ

SG Závod přípravek

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 OS

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

Reklama

Lucie Zahradníčková

Ročník:2003
Město:Praha 9 - Horní Počernice
Trenér:Šotolová, Zahradníčková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek
Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS6A (ženy A) 16.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS6A 1.
27.4.2019 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VIII. - nar. 2005 a starší 1.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ IX. VS 6B - ZP ČGF s. 15 1.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 21.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 12.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Ženy 3.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ Slečny 2006 a starší 1.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 7.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 4.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. FINÁLE 3.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. FINÁLE 3.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší II 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 7.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 13.
10.11.2018 SGŽ Nominační závod na OHC SGZ Kvalifikace OHC 9.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 3. kategorie 1.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 2.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS6 B (ženy B) 2.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS6B 1.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ Juniorky 9.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VI. starší 1.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ X. juniorky - volné sestavy dle ZP VS 5 B s. 15 1.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Juniorky 3.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 13.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ VI. Juniorky – ročníky 2003 – 2005 2.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2006 a st. 6.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2006 a st. 5.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší II A 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 1.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 3.kategorie juniorky a ženy 3.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky - družstva 2.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky 17.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Juniorky B 6.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 2.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VIII. Juniorky B 1.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ juniorky B 1.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ juniorky a ženy 7.
6.5.2017 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie A 2.
29.4.2017 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VI. - nar. 2004 a starší 1.
22.4.2017 SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1 SGZ juniorky A 3.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 14.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 11.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ juniorky 3.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Juniorky 3.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2005 a st. 2.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2005 a st. 2.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ KLADINA - II. KAT. - FINÁLE 2.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ PROSTNÁ - II. KAT. - FINÁLE 2.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Juniorky a ženy A 3.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ VII. kategorie 1.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 17.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 87.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ II. liga - jednotlivkyně 21.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ II.liga 3.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Juniorky B + Ženy B 2.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 3.kat - juniorky a ženy 6.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 3.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ JUNIORKY B 7.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ juniorky B 1.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ juniorky B 1.
14.5.2016 Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie A 1.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2004 a st. 4.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2004 a st. 2.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. - FINÁLE 1.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. - FINÁLE 4.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně II 4.
12.12.2015 Memoriál Petra Kouby SGZ Žákyně B 1.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 16.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 8.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ II.liga 3.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ II. liga jednotlivkyně 6.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ VIII.kategorie 2.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ žákyně A 13.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ starší žákyně 2.
13.6.-14.6.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ žákyně A 22.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ žákyně A 9.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Žákyně A 15.
16.5.2015 Děčínská Kotva O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie A 4.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 20.
6.12.2014 Liga družstev žen SGZ II. liga - jednotlivkyně 63.
7.6.-8.6.2014 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ Žákyně A 26.
22.6.-23.6.2013 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ starší žákyně 59.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři