Česká gymnastická federace

Menu

Akce

16.5.2019 - 19.5.2019 MG

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

18.5.2019 SGM

SGM -Přebor Jihomoravského kraje

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Olomouckého Kraje

19.5.2019 SGM, SGZ

Přebor města Ostravy

23.5.2019 - 25.5.2019 AE

AER Mistrovství Evropy

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

Reklama

Dominika Ponížilová

Ročník:2002
Město:Prostějov
Trenér:Musil, Lukášová, Bugárová
Oddíl: Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. (SGZ)

Přihlášky

Datum Závod
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ juniorky a ženy 1.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Ženy- ročníky 2003 a starší 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ Extraliga 4.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ extraliga - jednotlivkyně 3.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS6A (ženy) 3.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ VII. Ženy- ročníky 2002 a starší 2.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Uneven Bars Final 6.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Vault Final 3.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Team 3.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Individual 10.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Floor Final 5.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 2.kategorie kadetky 1.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky 2.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky - družstva 3.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM juniorky - přeskok 1.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM juniorky - bradla 2.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM juniorky - kladina 2.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM juniorky - prostná 1.
10.6.-11.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ juniorky 1.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ juniorky EYOF 1.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Juniorky 1.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ Extraliga 5.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ Extraliga - jednotlivci 4.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Team 3.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Individual 12.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Vault Final 7.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Beam Final 7.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 2.kat - kadetky - nominace OHC 4.
11.6.-12.6.2016 Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen a mužů A SGZ JUNIORKY A 3.
6.5.-7.5.2016 Mezistátní utkání CZE-AUT-ISR-POL-SVK SGZ Juniors 1.
6.5.-7.5.2016 Mezistátní utkání CZE-AUT-ISR-POL-SVK SGZ Juniors - individual 6.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 3.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 3.
7.11.2015 Závod olympijských nadějí SGZ Women's Team 7.
7.11.2015 Závod olympijských nadějí SGZ Women's Individual 31.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ kadetky 9.
30.5.-31.5.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen A SGZ juniorky A 6.
6.12.2014 Liga družstev žen SGZ I. liga - jednotlikyně 3.
31.5.2014 MČR ve sportovní gymnastice SGZ Kadetky - volné sestavy 10.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři