Česká gymnastická federace

Menu

Akce

16.5.2019 - 19.5.2019 MG

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

18.5.2019 SGM

SGM -Přebor Jihomoravského kraje

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Olomouckého Kraje

19.5.2019 SGM, SGZ

Přebor města Ostravy

23.5.2019 - 25.5.2019 AE

AER Mistrovství Evropy

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

Reklama

Linda Švaříčková

Ročník:2011
Město:Zeleneč
Trenér:Zahradníčková D+J
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A 12.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ III. VS 1A - ZP ČGF s. 19 10.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ V.kategorie VS1A 15.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS1A 20.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Vložený dvojboj I. kat 2012-2010 9.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší I 16.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ III. kategorie 10.
15.12.2018 SG Vánoční závod SGZ Dívky 2011 6.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 27.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 11.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 39.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ II. Přípravka 2011 12.
14.10.2018 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ II. kategorie (2011-2012) 2.
6.10.2018 SGŽ, SGM Dráček SGZ Kategorie 3A roč. 2011-2012 18.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS0A 7.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. I. 1.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ I. MIMI - volné sestavy pro začínající gymnastky 4.
17.3.2018 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A roč. 2011 12.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mimi III 8.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mimi III 3.
16.12.2017 SG Vánoční závod SGZ Žákyně 2011 15.
9.12.2017 SGŽ Memoriál P. Kouby SGZ Základní stupeň 16.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 13.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ I. mini 17.
8.10.2017 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2010-2011 25.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 3B roč. 2010-2011 37.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mimi 29.
22.4.2017 SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1 SGZ nejmladší žákyně 15.
18.3.2017 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ Mimi ktg. roč. 2011 7.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ I. kategorie 3.
17.12.2016 Vánoční závod - Vršovice SGZ Žákyně 2011 4.
9.10.2016 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2010 a ml. 20.
2.10.2016 Dráček SGZ Vložený mimi závod 2011 a ml. 2.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mimi (nesplněn VS1) 14.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Kategorie MIMI - roč. 2011 a ml. 2.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři