Česká gymnastická federace

Menu

Akce

20.4.2018 - 21.4.2018

SGM Junior Team Cup

21.4.2018

SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka

21.4.2018 - 22.4.2018

AER Mistry s Mistry

21.4.2018

SGŽ Veselský pohár

21.4.2018

SGŽ Jarní pohár Plzeň

21.4.2018

SGM Liberecký pohár

21.4.2018

TRA 2. Pohárový závod

21.4.2018

SG Austrian Team Open

21.4.2018

OS Šplh na laně v Olympii

22.4.2018

SGM O zlatou placku

22.4.2018

SGM Jarní pohár Plzeň

22.4.2018

TRA Litoměřický kalich

22.4.2018

SGŽ Seminář rozhodčích k ZP 2018

27.4.2018 - 28.4.2018

TRA Závod světového poháru ITA

28.4.2018 - 29.4.2018

TG Mistrovství ČR

28.4.2018

SGŽ Rosická štika

28.4.2018

SGM Přebor Zlínského kraje

28.4.2018

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

28.4.2018

SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018

1.5.2018

SGŽ Dutch Gymnastics Women Youths´Invitational

5.5.2018

Brnkačka 2018

5.5.2018 - 6.5.2018

AER Mistry s Mistry

5.5.2018

TRA Skokan Odolky

5.5.2018

SGŽ Bedřichovský ježek

6.5.2018

SG Přebor města Ostravy

8.5.2018

SGŽ Kvalifikační závod MČR - kadetky, žákyně A

11.5.2018 - 12.5.2018

TG International Cup Dornbirn

12.5.2018 - 13.5.2018

AER Mistry s Mistry

12.5.2018

SGŽ O pohár Českých Budějovic

12.5.2018

SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár V. Čáslavské

12.5.2018

SGM Májový pohár

12.5.2018

TRA Zlatý Radegast

13.5.2018

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

13.5.2018

SGŽ - Krajský přebor Zlínského kraje

19.5.2018

SGŽ Memoriál M. Široké ( kvalifikace VS2A, VS3A, VS4A)

19.5.2018

SGŽ Zelena Jama Open

19.5.2018

SGM Přebor ČOS - finále

19.5.2018 - 20.5.2018

TRA Výcvikový tábor 03

19.5.2018

SGM Přebor Jihomoravského kraje

20.5.2018

SGŽ Přebor Středočeského kraje

Reklama

Michaela Racíková

Ročník:2008
Město:
Trenér:Hochelová
Oddíl: Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VI. žákyně 2008 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 1.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 7.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 10.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 4.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2008-2006 6.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2008-2006 3.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Starší žákyně 36.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ starší žákyně 34.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 12.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ starší žákyně 3.
27.11.2016 Klokánkova kapsa SGZ 1. kategorie - žákyně 15.
14.5.2016 Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B 2008 1.
9.4.2016 Memoriál Evy Bosákové SGZ Evičky 8.
15.11.2015 Klokánkova kapsa SGZ 2. kategorie - žákyně 2008 9.
16.5.2015 Děčínská Kotva O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B 2008 a ml 2.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři