Česká gymnastická federace

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

22.10.2019 - 27.10.2019 AG

Evropský závod věkových skupin (EAGC)

25.10.2019 - 28.10.2019 TG

TG Školení rozhodčích I., II. a III. třídy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGM

SGM Grand-Prix J. Matuchy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGZ

SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

26.10.2019 - 27.10.2019 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

28.10.2019 - 3.11.2019 AG

Mistrovství Evropy v akrobatické gymnastice

1.11.2019 - 3.11.2019 AE

Egyptian Pharos Cup

1.11.2019 - 3.11.2019 SGZ

SGŽ Praktický seminář pro trenéry

2.11.2019 SGM, SGZ

SG Chebská bradla

2.11.2019 SGZ

SGŽ POHÁR STUDENTSTVA

2.11.2019 - 3.11.2019 SGM

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

2.11.2019 TG

TG Plzeňský pohár

2.11.2019 TR

Alpen Cup

2.11.2019 TG

TG International Austrian TeamGym Cup

3.11.2019 SGZ

Přebor města Ostravy

7.11.2019 SGM

SGM Přebor Středočeského kraje VS 2019

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

9.11.2019 TG

TG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria

9.11.2019 SGZ

SGŽ Jindřichohradecká liga

9.11.2019 SGZ

SGŽ Memoriál V. Medové

9.11.2019 TR

TRA 5. Pohárový závod

9.11.2019 SPL

ŠPL Memoriál L. Váchy

9.11.2019 SGM

Přebor Zlínského kraje

9.11.2019 SGZ

Ještědský pohár

9.11.2019 SGZ

SGŽ Nominační závod na OHC

9.11.2019 AG

Mistrovství České Republiky AG 2019

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

Reklama

Veronika Přibylová

Ročník:2010
Město:Žirovnice
Trenér:Kubaláková,Matějková
Oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
1.6.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS1 B 10.
25.5.2019 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS1A+B 24.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS1B 17.
17.11.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VI. liga (VS0) 5.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ VI. liga (VS0) 17.
2.6.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS0A 13.
26.5.2018 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS0A 18.
28.4.2018 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018 SGZ VS 0 A 18.
21.4.2018 SGŽ Veselský pohár SGZ VSOA 15.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři