Česká gymnastická federace

Menu

Akce

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

Školení trenérů SG II. a III. třídy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

12.10.2019 SGM, SGZ

SG Závod přípravek

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 OS

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

Reklama

Marie Natálie Ulrychová

Ročník:2009
Město:
Trenér:S.Kargalcev,R.Hochelová
Oddíl: Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS3A (žákyně A) 21.
15.6.2019 SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje SGZ VS3A Ústecký kraj 4.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS3A 18.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 14.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 36.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 31.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 14.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS4B 9.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 17.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 30.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ V. žákyně 2009 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 1.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 13.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2010-2009 1.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2010-2009 4.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ mladší žákyně 6.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři