Česká gymnastická federace

Menu

Akce

23.5.2019 - 25.5.2019 AE

AER Mistrovství Evropy

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

15.6.2019 PA

Gatorade Speedrun na Náplavce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

Reklama

Laura Bohatová

Ročník:2006
Město:Šestajovice
Trenér:Šotolová, Zahradníčková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS5B 3.
18.5.2019 SGŽ O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kadetky A (VS4A) 2.
27.4.2019 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VII. - nar. 2007 - 2006 2.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ VIII. VS 5B - ZP ČGF s. 15 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 17.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 27.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Juniorky 9.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 9.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 8.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. FINÁLE 6.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší I 3.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ VI. kategorie 1.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 4.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5 B (juniorky B) 9.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS5B 1.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. V. 1.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VIII. žákyně 2006 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 2.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 12.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 23.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2006 a st. 5.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2008-2006 5.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší I A 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 12.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ VI. starší žákyně 1.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně A 10.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně A 40.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 2.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ V. Žákyně A 2.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ žákyně A 6.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 32.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 36.
6.5.2017 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B roč. 2006 2.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ žákyně A bez plnění 1.
22.4.2017 SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1 SGZ starší žákyně A 3.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 7.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 20.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ žákyně 8.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 8.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Starší žákyně 6.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 14.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 7.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ PROSTNÁ - I. KAT. - FINÁLE 9.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně IA 6.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ V. kategorie 2.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně - jednotlivkyně 2.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 2.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 11.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Starší žákyně 4.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ V. mladší žákyně A 2.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 1. kat - žákyně B 11.
9.10.2016 Přebor hl.m. Praha SGŽj SGZ žákyně A 1.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 3.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 44.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně - hrazda 11.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně 11.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ starší žákyně 4.
14.5.2016 Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B 2006 2.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 32.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 1 - roč. 2006 1.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2008-2004 6.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2008-2004 4.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. - FINÁLE 7.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. - FINÁLE 7.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně I 8.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ starší žákyně jednotlivkyně 8.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 4.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ V.kategorie-kladina 10.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ žákyně B 19.
18.10.2015 Podzimní Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně VS2 6.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ starší žákyně 9.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně VS2 16.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Starší žákyně 63.
16.5.2015 Děčínská Kotva O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B 2006-2007 2.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 64.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ starší žákyně bez plnění 2.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři