Česká gymnastická federace

Menu

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

Laura Bohatová

Ročník:2006
Město:Šestajovice
Trenér:Šotolová, Zahradníčková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5B (juniorky B) 6.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ JUNIORKY A ŽENY 13.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS5B 3.
18.5.2019 SGŽ O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kadetky A (VS4A) 2.
27.4.2019 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VII. - nar. 2007 - 2006 2.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ VIII. VS 5B - ZP ČGF s. 15 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 17.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 27.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Juniorky 9.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 9.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 8.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. FINÁLE 6.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší I 3.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ VI. kategorie 1.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 4.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5 B (juniorky B) 9.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS5B 1.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. V. 1.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VIII. žákyně 2006 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 2.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 12.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 23.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2006 a st. 5.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2008-2006 5.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší I A 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 12.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ VI. starší žákyně 1.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně A 10.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně A 40.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 2.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ V. Žákyně A 2.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ žákyně A 6.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 32.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 36.
6.5.2017 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B roč. 2006 2.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ žákyně A bez plnění 1.
22.4.2017 SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1 SGZ starší žákyně A 3.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 7.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 20.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ žákyně 8.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 8.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Starší žákyně 6.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 14.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 7.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ PROSTNÁ - I. KAT. - FINÁLE 9.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně IA 6.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ V. kategorie 2.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně - jednotlivkyně 2.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 2.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 11.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Starší žákyně 4.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ V. mladší žákyně A 2.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 1. kat - žákyně B 11.
9.10.2016 Přebor hl.m. Praha SGŽj SGZ žákyně A 1.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 3.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 44.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně - hrazda 11.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně 11.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ starší žákyně 4.
14.5.2016 Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B 2006 2.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 32.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 1 - roč. 2006 1.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2008-2004 6.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2008-2004 4.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. - FINÁLE 7.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. - FINÁLE 7.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně I 8.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ starší žákyně jednotlivkyně 8.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 4.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ V.kategorie-kladina 10.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ žákyně B 19.
18.10.2015 Podzimní Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně VS2 6.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ starší žákyně 9.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně VS2 16.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Starší žákyně 63.
16.5.2015 Děčínská Kotva O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B 2006-2007 2.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 64.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ starší žákyně bez plnění 2.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři